چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق استان بوشهر به مناسبت روز قدس

آخرین اخبار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

روز قدس روز اسلام است (امام خمینی)

 

روز قدس یادگار ماندگار بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی است  که موحب شد آرمان فلسطین برای همیشه به عنوان اولویت اول جهان اسلام زنده بماند.

 امسال به علت شیوع بیماری کرونا و ممنوع بودن تجمعات راهپیمایی روز قدس برگزار نمی گردد. اما مهمتر از این امسال اولین روز قدسی  است که مجاهدان و مبارزان مسلمان جهان به ویژه امت اسلامی ایران فرمانده قهرمان و سردار جبهه مقاومت یعنی سردار سلیمانی را در بین خود ندارند. اما جبهه کفر به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس بدانند روز قدس یادگار همان امامی است که فرمود هر پرچمی از دست توانای سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برداشته و به میدان می‌آید. بر همین اساس به متجاوزان و اشغال گران اعلام می نماییم،  ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم از شاخصه های اصلی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است و صدها و هزاران سلیمانی آماده‌اند که پرچم ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم سردارسلیمانی را به دوش بکشند و تا محو جبهه کفر و همه متجاوزان راه و مسیر او را ادامه دهند.

 ما پیشکسوتان جهاد و شهادت در آستانه روز سوم خرداد و سالگرد حماسه آزادی خرمشهر عزیز اعلام می کنیم، ما همان کسانی هستیم که توانستیم خرمشهر عزیز  را  از دست متجاوزین بعثی آزاد  نماییم و در مسجد جامع خرمشهر نماز جماعت برگزار کنیم و بر دیوار های آن از قول امام راحل بنویسیم خرمشهر را خدا آزاد کرد و بر این باوریم و یقین داریم انشاالله در آینده ای نه چندان دور رزمندگان و مجاهدان امت اسلامی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری قدس عزیز را آزاد خواهند کرد  و در مسجد الاقصی نماز جماعت برگزار خواهند نمود و از قول مقام معظم رهبری بر روی دیوار قدس خواهند نوشت که قدس را خدا آزاد کرد انشاالله

 

سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق استان بوشهر

۳۱/۲/۹۹


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !