چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

استاندار بوشهر: استفاده از ظرفیت دریا در برنامه شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر قرار بگیرد

استاندار بوشهر با تاکید بر بهره جستن از اقتصاد دریا با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان گفت: استفاده بیشتر از ظرفیت دریا در سال جهش تولید مورد توجه ویژه این شرکت‌ها قرار داشته باشد.

آخرین اخبار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند عصر امروز  در نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید استان بوشهر با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه  شرکت‌های استان بوشهر در تولید اقلام  مقابله با کرونا پیشتازی کردند اظهار داشت:شرکت‏‌های دانش بنیان در تولید اقلامی مانند ماسک، دستکش، الکل و مایع ضدعفونی پیشتازی کردند.

وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر به  تولید انواع محصولات و تامین نیاز‌های اساسی کشور پرداختند افزود: اکنون  تولید شرکت‌های دانش بنیان در تولید انواع محصولات ضد کرونایی به مرحله‌ای رسیدند که وارد فاز صادرات شدند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان خارج از چرخه قانونی و با اولویت حمایت می‌شوند تاکید کرد: باید نگاه‌ها عوض شود و شرکت‏‌ها را تقویت کرد تا جوانان با انگیزه مضاعف در توسعه استان ایفای نقش کنند.

گراوند با تاکید بر تکمیل فاز دوم پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر تا پایان سال عنوان کرد: درباره مرکز‌های رشد دشتستان، گناوه، دشتی انتظار است با فراهم شدن شرایط حمایتی مناسب فعالیت دانش بنیانی این شهرستان‌ها شتاب گیرد.

وی با بیان اینکه جوشش علمی خوبی برای استفاده از ظرفیت‌های استان ایجاد شده است خاطرنشان کرد: این جهش در حوزه‎های دانشی مرهون حمایت معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

استاندار بوشهر بهره جستن از اقتصاد دریا با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان را یک ضرورت دانست و گفت: استفاده بیشتر از ظرفیت دریا در سال جهش تولید  مورد توجه ویژه این شرکت‌ها قرار داشته باشد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !