چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آرمان فلسطین و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تعطیل‌بردار نیست

امام جمعه اهل سنت کنگان گفت: آرمان فلسطین و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تعطیل‌بردار نیست.

آخرین اخبار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شیخ محمدجمالی امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، با تأکید بر ضرورت بزرگداشت روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس روز اسلام و امت اسلامی می باشد، که هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی با بیان اینکه قدس قبله نخست مسلمانان جهان است گفت: مردم مسلمان جهان در این روز به میدان می آیند تا از قبله نخست مسلمانان جهان دفاع کنند.

وی افزود: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) برای همه مسلمانان جهان در همه جای عالم از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان با بیان اینکه همه وظیفه دارند تا در این آیین حماسی حضوری گسترده داشته باشند.تصریح کرد: اگرچه شیوع کرونا محدودیت‌هایی را به وجود آورده و ممکن است امسال شاهد راهپیمایی‌های مردمی گسترده مانند سال‌های گذشته نباشیم، اما روز جهانی قدس در دل مردم است و مردم به هر شکلی که بتوانند و با استفاده از فضای مجازی و رسانه این روز را گرامی خواهند داشت، تا در این آیین حماسی حضوری گسترده داشته باشند.

جمالی افزود: آرمان فلسطین و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تعطیل‌بردار نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسلمانان برادر یکدیگر هستند و در این روز باید اتحاد خود را به رخ جهانیان بکشانند و انسجام خود را در برابر دشمنان اسلام و قدس شریف حفظ کنند./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !