شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شریفات: اگر می توانید قهرمانی را در این ۹ هفته از پرسپولیس بگیرید!

آخرین اخبار
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

اسماعیل شریفات دو روز پیش مصاحبه ای درارتباط با برگزاری لیگ برتر انجام داد و گفت که مخالفان برگزاری مسابقات به منافع خودشان در جدول فکر می کنند نه به سلامت جامعه. موضوعی که واکنش های زیادی را به همراه داشت. شریفات در این رابطه گفت:” درفضای مجازی خیلی ها آمدند توهین کردند اما خب فضای مجازی است و آدم هایش هم واقعی نیستند. در واقعیت و رودررو که نمی توانند حرفشان را بزنند در فضای مجازی توهین می کنند.”

 

مهاجم تیم شاهین بوشهر در ادامه گفت:” خیلی خوشحال هستم که مسابقات برگزار می شود و از آقای رئیس جمهوری ، وزیر ورزش و مسئولان ستاد مقابله با کرونا تشکر می کنم چرا که اگر مسابقات لیگ برتر را همین الان برگزار نمی کردند شاید تا دو فصل بعد هم تمام برنامه های مسابقات به هم می ریخت.”

 

او افزود:” آقای مهدی و کل سازمان لیگ به نظرم خیلی زحمت کشیدند برای اینکه بازی ها را برگزاری کنند. خیلی ها از آقای مهدی پرسیدند که چه تضمینی وجود دارد کسی کرونا نگیرد؟ حالا سوال من این است که چه تضمینی وجود دارد که آن راننده تاکسی یا اتوبوس که هر روز باید سرکار برود کرونا نگیرد؟ مگر خون فوتبالیست ها رنگین تر از بقیه جامعه است. الان ما در فضای مجازی می بینیم بازیکنان همین تیم ها که مخالف برگزاری هستند عکس هایشان را در فضای مجازی می گذارند که در حال گردش و تفریح هستند. ایرادی ندارد اما واقعیت این است که فوتبالیست ها آنطور که باید قرنطینه هم نیستند و اگر قرار باشد خدای نکرده کرونا بگیرند همین الان هم در خطر هستند.”

 

شریفات همچنین گفت:” این استوری های مشترک و ماجرای کرونا یک-فوتبال صفر واقعا اتفاق خوبی نیست. الان در این دوران کلی از کارمندان بانک و خیلی از مشاغل متاسفانه براثر این ویروس فوت کرده اند. پس اگر اینطوری است باید بگوییم کرونا ۸-کارمندان بانک صفر؟ متاسفانه این جوسازی که به وجود آمده فضا را مسموم کرده است. سواستفاده از نام یک نوجوان برای اهدافمان خوب نیست. من فکر می کنم شروع فوتبال ها می تواند کمک کند که حتی مردم بیشتر در خانه هایشان بنشینند. دیشب مطمئن هستم خیلی از مردم با شروه مسابقات بوندسلیگا در خانه ماندند و بعد از مدت ها یک فوتبال ناب دیدند.”

 

مهاجم سابق تیم های استقلال و فولاد در ادامه گفت:” به نظرم شرایط الان عادلانه است. آن هایی که ادعای قهرمانی دارند اگر می توانند قهرمانی را در این ۹ هفته از پرسپولیس بگیرند. این گوی و این میدان. هرچند من معتقدم تنها استقلال و فولاد هستند که می توانند شرایط قهرمانی را عوض کنند.”


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !