چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

حاج کرم ابراهیمی بزرگمرد شهرستان دیر لایق تکریم و احترام

شهامت و شجاعت واژه های پرمعنی و‌ با مسمایی که این سال ها عجیب در دیر توسط عده ای نالایق غریب افتاده است.

یادداشت
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شهامت و شجاعت واژه های پرمعنی و‌ با مسمایی که این سال ها عجیب در دیر توسط عده ای نالایق غریب افتاده است.

چه بسیارند مسئولانی ترسو که در مقابل بی احترامی مقامی مافوق به ارزش های انسانی و معنوی شهر و دیار خود به مانند کبک سر در برف لرز و دلهره فرو می برند و دم بر نمی آورند تا به شهرشان و بزرگان و دلسوزان دیارشان توهین کنند و آنان فقط نظاره گر باشند.
حاج کرم ابراهیمی را در دیر همه به نیکی و مبادی آداب بودن،اخلاق پسندیده و پیگیری مشکلات شهرستان فارغ از هرگونه نگاه جناحی و سیاسی می شناسند.

بزرگی که حق پدری بر گردن خیلی از مردم دیر و مسئولان فعلی و سابق و اسبق دارد.

حرص خوردن ها و خون دل خوردن ها ، تلاش ها و ممارست های حاج کرم ابراهیمی را به دفعات در دفاع از دیر و دیری ها دیده ایم…کسی که عاشقانه به دیار خود عشق می ورزد و جوانی خود را در راه پیشرفت شهرستان دیر و‌ ارتقاء سرمایه های انسانی دیر گذاشت.
حاج کرم ابراهیمی با وجود پشت سر گذاشتن بیش از پنج دهه از عمر بابرکت خود، اما هیچ زمان در راه خدمت به مردم دیر از پا ننشسته و همراه و همگام و در اغلب اوقات پیشگام جوانان و مسئولان مشغول رتق و فتق امور مردم و جایگاه شهرستان دیر است.

از حاج کرم و از این بزرگمرد قابل ستایش و احترام اگر بخواهم بگویم این مقاله گنجایش آن را ندارد ولیکن ذکر همین نکته بس که ایشان آرامش و آسایش زندگی خود و خانواده اش را وقف سربلندی و عزت مردم دیر و پیشرفت و توسعه شهرستان دیر نموده است و به دور از رقابت های جناحی و سیاسی محبوب مردم قدردان دیر است ولیکن در کمال تأسف امروز چهارشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت در فرمانداری شهرستان دیر و توسط معاون فرماندار شهرستان ( اژدر نیا ) شاهد حرکتی زشت و ناپسند و به دور از ادب و احترام نسبت به حاج کرم ابراهیمی پیشکسوت ارجمند دیری بودیم و این موضوع آنچنان بغرنج و غیر قابل تحمل است که می بایست هر چه زودتر معاون فرماندار شهرستان و فرماندار شهرستان دیر از این بزرگمرد عذرخواهی کتبی و حضوری به عمل آورند؛ اما آنچه بیش از این بی حرمتی به این بزرگوار مایه ناامیدی و احساس سرافکندگی شده، سکوت و انفعال شهردار و اعضای شورای شهر دیر و دیری های حاضر در جلسه بوده که کمترین و تنهاترین اقدام آنها می بایست عدم حضور در جلسه به علت این برخورد ناپسند معاون فرماندار با یکی از بزرگان شهر و شهرستان دیر می بود؛ اما دریغ از ذره ای شهامت و شجاعت در بیان اعتراض به بدیهی ترین درخواست عزت و احترام .
مسئولان محترم شهرداری و اعضا محترم شورای شهر دیر مگر شما نماینده مردم نیستید؟
مگر حاج کرم ابراهیمی به دعوت شهرداری دیر در این جلسه حضور پیدا نکرده بود؟ حداقل به خودتان احترام می گذاشتید و در مقابل این برخورد خارج از ادب و احترام جلسه را ترک می کردید؟
مردم شریف شهر دیر و مسئولان بومی شهرستان دیر اگر در این برهه در مقابل بی احترامی ها و رفتار خارج از ادب و نزاکت برخی مسئولان غیر بومی و در دفاع از سرمایه های انسانی باارزش و بزرگان فداکار ایستادید، می توانید حق و حقوق این شهرستان را از مسئولان استانی و کشوری بگیرید اما اگر شهامت و شجاعت دفاع از این سرمایه ها در داخل شهر و شهرستان خود را نداشته باشید و منفعل باشید در غیر این صورت و قطع به یقین در هیچ جمع و جلسه ای دیگر ذره ای ارزش و احترام برای هیچ دیری باقی نخواهد ماند و تا ابد دیر و دیری ها تو سری خور مسئولان نالایق غیر بومی و هتاک خواهند بود و خواهند ماند.
در خاتمه مجدداً به عرض مسئولان محترم شهرداری و شورای شهر دیر و فعالان اجتماعی شهرستان می‌رسانم باید این موضوع را با جدیت دنبال نمایند تا معاون فرماندار شهرستان دیر به علت این رفتار ناپسند خود از حاج کرم ابراهیمی و مردم شریف دیر عذرخواهی کند.

اگر طالب عزت و سربلندی دیر و دیری هستیم چرا که با این حرکت زشت به همه دیری ها توهین شده است نه فقط حاج کرم ابراهیمی بزرگوار و البته شأن و منزلت این عزیز به گونه ای است که ذره ای از ارزش و اعتبار و احترام ایشان کم نشده است بلکه موجب افزایش محبوبیت وی در نزد افکار عمومی گردیده و مردم دیر نیز بیش از پیش مسئولان نالایق و منفعل خود را شناخته و میشناسند.
عباس فخرائی


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !