یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برنامه های مذهبی ویژه رمضان و طرح ضیافت الهی در فضای مجازی برگزار می شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از اجرای ویژه برنامه های مذهبی ماه مبارک رمضان و طرح ضیافت الهی بقاع متبرکه سطح استان همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

آخرین اخبار
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش رخداد جنوب، حجت الاسلام محمد رضا اسماعیلی پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال جاری نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور برنامه های مذهبی ویژه ماه مبارک رمضان در استان مانند تلاوت قرآن، ادعیه و سخنرانی مذهبی بدون حضور مردم و به صورت مجازی و شبکه استانی صداوسیمای مرکز بوشهر برگزار می شود.

وی گفت: پخش آیین ترتیل خوانی قرآن کریم در ۱۵ روز اول ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در بقعه امامزاده محمدباقر از شبکه استانی صداوسیمای مرکز بوشهر از برنامه های ماه مبارک رمضان اوقاف می باشد، و در ۱۵ روز دوم ماه مبارک رمضان نیز ترتیل خوانی قرآن از حسینیه عاشقان ثارالله در همان ساعت پخش می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به این که فعالیت های تبلیغی در هیچ شرایطی نباید تعطیل یا کمرنگ شود، تصریح کرد: مبلغان دینی در این ایام باید منبرهای تبلیغی خود را در فضای مجازی ارائه کنند و این فرصت در ماه مبارک رمضان به وجود آمده است.

اسماعیلی پور با بیان این که ماه مبارک رمضان از ظرفیت های معنوی بسیار بالایی برخوردار است، افزود: با توجه به این که نشست ها و محافل دینی و مذهبی در این روزهای پیش رو تعطیل است، نباید فرصت خلوت نشینی در ماه مبارک رمضان را از دست دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هرروز یک جایزه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و ۵ جایزه کارت هدیه صد تومانی تقدیم کسانی می شود که از منازل خود برنامه ترتیل خوانی را همراهی می کنند./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !