شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

وقتی صنایع پای خود را کنار کشید/، صنایع به مسئولیت و وظیفه خود در مقابل کروناعمل کنند

انتظار تحقق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی استان بوشهر توقع بالایی نیست و تنها انتظار مردم این است که در این روزهای سخت، صنایع به مسئولیت و وظیفه خود عمل کنند و چیز بیشتری از آنها نمی‌خواهند.

آخرین اخبار
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛در شرایط وضعیت کرونایی در استان بوشهر انتظار می‌رفت همه مجموعه‌های خصوصی و دولتی و مردمی پای کار باشند؛ مردم کار خود را به خوبی انجام دادند و مجموعه‌های دیگر خصوصاً بخش درمانی کاملاً پای کار بودند ولی کم‌کاری‌هایی نیز در این زمینه صورت گرفته است.

در حالی که شمال تا جنوب استان بوشهر را صنایع نفت و گاز و پتروشیمی گرفته است ولی مردم استان از این ظرفیت‌ها بی‌بهره هستند و در این روزهای سخت کرونایی هم خبر خاصی از این صنایع نبوده است.

انتظار تحقق مسئولیت‌های اجتماعی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی استان بوشهر توقع بالایی نیست و تنها انتظار مردم این است که در این روزهای سخت، صنایع به مسئولیت و وظیفه خود عمل کنند و چیز بیشتری از آنها نمی‌خواهند.

سال‌ها است که شاهد کم‌کاری صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در مقابل مردم استان بوشهر هستیم و هر روز نیز این بی‌مسئولیتی‌ها بیشتر می‌شود و حالا هم در این روزهای سخت مقابله با کرونا شاهد کم‌کاری گسترده‌ای هستیم.

تنها انتظار مردم این است که در این روزهای سخت، صنایع به مسئولیت و وظیفه خود عمل کنند و چیز بیشتری از آنها نمی‌خواهند مدیران صنایع نفت و گاز و پتروشیمی مستقر در استان بوشهر نه پاسخگوی مسئولان و نه مردم و رسانه‌ها هستند و گاهاً به صورت یک‌طرفه عملکرد خود را روی پرتال‌های خبری خود ارائه می‌کنند.

برای اینکه بدانیم این صنایع آیا کمک و کاری در مسیر مقابله با کرونا در استان بوشهر داشته‌اند، نگاهی به سایت‌ها و رسانه‌های این صنایع می‌کنیم ولی هیچ خبری از کمک نیست؛ این در حالی است که کوچک‌ترین حرکت صنایع در کمک به مردم به صورت گسترده روی سایت‌هایشان بزرگنمایی و منتشر می‌شود.

تنها خبرهایی که در مقابله با کرونا در سایت صنایع نفت و گاز استان به چشم می‌خورد، ضدعفونی‌کردن چند بخش داخلی این صنایع است و کاری به پشت فنس و مردم دیگر نقاط استان ندارند.

ضدعفونی کردن چند جایگاه سوخت و اهدای چند لیتر مواد ضدعفونی به یکی از شهرداری‌ها را می‌توان از دیگر اقدامات صنایع نفت و گاز استان دانست که در مقابل وظایف و مسئولیت‌های آنها بسیار ناچیز است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !