یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بسنده کردن جهش تولید تنها به نام و شعارهای تبلیغاتی

نماینده منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس یازدهم : جهش تولید تنها به نام و شعارهای تبلیغاتی  آن نباید بسنده کرد بلکه کارهای اساسی و عملیاتی شدن آن باید مورد توجه ویژه باید قرار بگیرد.

آخرین اخبار
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ عبدالکریم جمیری نماینده منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس یازدهم  اظهار داشت: شرایط کنونی کشور به‌گونه‌ای است که تحریم‌های ظالمانه آمریکا که اعمال کرده مردم و نظام اسلامی را زیرفشار سخت اقتصادی قرار داده است.

وی مشکل بیکاری به ویژه در بین قشر جوان تحصیل کرده را یکی دیگر از شرایط ویژه کشور دانست و تصریح کرد: آنچه می‌تواند پاسخگوی حل مشکل آزار دهنده بیکاری و اقتصادی کشور باشد توجه به تولید و جهش در آن است چراکه جهش در تولید تحریم‌ها را بی اثر می‌کند.

جمیری با تاکید بر عملیاتی شدن جهش تولید بیان کرد: جهش تولید تنها به نام و شعارهای تبلیغاتی  آن نباید بسنده کرد بلکه کارهای اساسی و عملیاتی شدن آن باید مورد توجه ویژه باید قرار بگیرد.

وی، با تاکید بر برنامه‌ریزی دولت برای تحقق جهش تولید خاطر نشان کرد: در راستای تحقق جهش تولید، برنامه‌ریزی دولت برای هدایت نقدینگی به سمت تولید در کالاهای اساسی امری مهم و ضروری است.

نماینده منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس یازدهم افزود: در این راستا دولت باید با مشاوره و هماهنگی کسانیکه دارای سرمایه و تمکن مالی هستند زمینه حل مشکلات اقتصادی، کنترل تورم و جهش تولید را فراهم کند.

جمیری حمایت ویژه همه جانبه دولت از سرمایه‌گذاری در عرصه تولید و صنعت را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: جهش تولید با  برنامه‌ریزی و حمایت دولت مشکلات اقتصادی کشور از جمله اشتغال جوانان را برطرف می‌کند.

وی، با اشاره به اقدام مهم و صحیح رئیس قوه قضاییه در حمایت از تولید خاطر نشان کرد:  رئیس قوه قضاییه  در بخشنامه‌‌ای تاکید کرده است که اقدامات قضایی نباید سبب توقف تولید و اخلال در روند تولید و اشتغال شود.

نماینده منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس یازدهم بیان کرد: بر اساس بخشنامه رئیس قوه قضاییه،  مدیران بخش تولید اگر مورد بازخواست قرار می‌گیرند و با احضار آنها نباید به تولید ضربه وارد و سبب بازدارندگی در تولید شود.

جمیری با تاکید بر فراهم شدن زیرساخت‌ها برای تشویق تولید کنندگان تصریح کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های کشاورزی، آبزی‌پروری، صنعت، صنایع تکمیلی نفت، گاز و پتروشیمی است که در این عرصه‌ها باید زیرساخت‌ها فراهم شود.

وی، با تاکید بر این نکته که باید توجه ویژه به تولید و  اجرای طرح‌های اشتغال‌زا تصریح کرد: نظارت دقیق بر عرصه تولید و کیفیت آن زمینه جهش آن فراهم می‌‌کند چراکه تولید با کیفیت بازار فروش داخلی و صادرات آن را مهیا می‌کند.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !