سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ادامه تعطیلی مجتمع های تجاری دلوار

ازار  و مجتمهع های تجاری دلوار  یکی از مهمترین بازارهای جنوب کشور محسوب می‌شود که در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، به منظور حفظ سلامت هموطنان و همشهریان به صورت خودجوش از سوی بازاریان و کسبه تعطیل شده است.

آخرین اخبار
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛هیچکس دوست ندارد با وجود کرونا خود و جامعه را در معرض خطر بیندازد ولی شکم‌های گرسنه می‌تواند بهترین دلیل برای دست رد زدن به سینه تعطیلی کسب و کار باشد.

مسئولین و خیرین شهر می‌توانند گره‌گشای این معضل باشند و با شناسایی افراد به راحتی گامی مهم در ادامه تعطیلی بازار داشته باشند.

هیچ کار غیر ممکنی وجود ندارد باید پاداش این افراد که در چنین شرایطی یکدل و یک صدا همراهی کردند داده شود تا آنها انگیزه‌ای برای ادامه همدلی داشته باشند.

بر اساس دستورالعمل طرح فاصله گذاری اجتماعی کشور، تعطیلی بازار همچنان پابرجاست و شایعه بازگشایی این بازار که در فضای مجازی منتشر شده است کذب است.

 هرگونه اطلاع رسانی در خصوص تعطیلی یا دایر بودن بازار شهر دلوار از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا این شهرستان انجام خواهد شد.

بازار  و مجتمهع های تجاری دلوار  یکی از مهمترین بازارهای جنوب کشور محسوب می‌شود که در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، به منظور حفظ سلامت هموطنان و همشهریان به صورت خودجوش از سوی بازاریان و کسبه تعطیل شده است.

این بازار مهم تجاری همه ساله بخصوص در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز پذیرای هموطنان از اقصی نقاط کشور بوده است.

امسال با شیوع ویروس کرونا در کشور و به منظور جلوگیری از حضور مسافران و گردشگران برای حفظ سلامت هموطنان و شهروندان با اقدامی خودجوش و قابل تحسین از سوی بازاریان و مغازه داران این بازار از هفتم اسفند ماه تعطیل است و مغازه داران و کسبه این بازار پررونق تجاری برای حفظ سلامت مردم و شهروندان این بازار را تعطیل اعلام کرده‌اند.

در مرحله اول این تعطیلی روز چهارشنبه هفتم اسفند به مدت پنج روز مغازه‌ها تعطیل شد و این تعطیلی دوباره تا ۱۸ اسفند ماه جاری تمدید شد اما این روند همچنان تداوم یافته و این بازار تجاری تعطیل خواهد ماند.

اقدام قابل تحسین بازاریان و مغازه داران در تعطیلی بازار تجاری دلوار به گفته مردم و مسئولان نقش مهمی در جلوگیری از حضور مسافران و گردشگران و پیشگیری از شیوع گسترده این ویروس در این شهرستان و دیگر شهرهای استان داشته است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !