جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ورود خودروها به ساحل دلوار و خائیز تنگستان مساوی با توقیف و جریمه

فرماندار تنگستان گفت: خودروهایی که قصد رفتن به منطقه خائیز و ساحل دلوار داشته باشند، جریمه (۵۰۰ هزار تومان) و توقیف‌شده و یا کسانی که اقدام به برپایی چادر نکنند نیز با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

آخرین اخبار
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان اظهار داشت:  در شهرستان تنگستان برای حفظ سلامت مردم تصمیم سختی گرفته شود، می‌گیریم که البته این تصمیمات حتماً باعث ناراحتی و فشار به عده‌ای می‌شود ولی آن‌ها باید بپذیرند که سلامت خود و دیگر مردم برای کشور و دولت و نظام مهم است.

فرماندار تنگستان افزود: به هیچ‌وجه نمی‌توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم، ما باید مطمئن شویم که به سلامت مردم آسیبی نمی‌رسد و هر جایی که لازم باشد، مجبوریم تصمیمات سخت‌گیرانه‌تری را اتخاذ کنیم.

رفیعی پور بابیان اینکه از مردم عزیز شهرستان می‌خواهیم در خانه بمانند و به مراکز تفریحی و گردشگری مراجعه نکنند افزود: با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مبنی بر مسدود نمودن مسیرهای دسترسی به تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی، مسیر ارتباطی منطقه گردشگری خائیز و منطقه نمونه گردشگری دلوار و سایر مراکز تحت کنترل، مسدود شده است.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: خودروهایی که قصد رفتن به منطقه خائیز و ساحل دلوار داشته باشند، جریمه (۵۰۰ هزار تومان) و توقیف‌شده و یا کسانی که اقدام به برپایی چادر نکنند نیز با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !