جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دمای هوا در استان بوشهر افزایش می‎یابد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز چهارشنبه دمای هوا در این استان به طرز محسوسی افزایش خواهد یافت.

آخرین اخبار
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ پیام مساعدی کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: امروز و فردا به سبب وزش بادهای نسبتا شدید شمالی، سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر تا حدودی مواج و متلاطم خواهد بود.

وی بیان کرد: از ظهر روز چهارشنبه و طی روز پنجشنبه  با افزایش ناپایداری های جوی علاوه بر افزایش ابر در آسمان استان، بر سرعت وزش بادهای جنوبی نیز افزوده خواهد شد.

مساعدی ادامه داد: طی این مدت احتمال وقوع رگبارهای پراکنده باران، رعد و برق و تندبادهای لحظهای دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری و در سواحل مرکزی و جنوبی طی ساعت‎هایی وزش باد و گاهی گرد و خاک و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی می‎شود.

وی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و در سواحل جنوبی طی امروز با سرعت ۱۶ تا ۴۴ گاهی تا ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

مساعدی اظهارکرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی طی امروز ۹۰ تا ۱۸۰ و از اواخر شب ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۰:۳۲ بامداد، جزر اول ساعت ۰۵:۱۷ ، مد دوم ساعت ۱۲:۱۱ و جزر دوم دریا ساعت ۱۹:۴۳ خواهد بود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !