جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

همه مردم باید استفاده از کالای داخلی را در اولویت قرار دهند

منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم باید استفاده از کالای داخلی را در اولویت قرار دهند و  دولت و مجموعه‌های عمومی نیز باید نخستین مشتری کالاهای ایرانی باشند.

آخرین اخبار
۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ ابراهیم رضایی منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رعایت اصول بهداشتی و ماندن در خانه و پرهیز از مسافرت زمینه شکست ویروس کرونا را در جامعه فراهم می‌کند.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد:برای جهش تولید باید مشکلات تولیدکنندگان داخلی نظیر نوسانات ارزی، مشکلات و فساد اداری، نقدینگی و دیگر مطالبات فعالان اقتصادی را حل کرد.

منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نقش مهم جهش تولید در حل مشکلات اشتغال پرداخت و بیان کرد:جهش تولید منجر به حل مشکلات اساسی اقتصادی از جمله بیکاری و فقر و سبب بالا رفتن سطح رفاه مردم و افزایش قدرت خرید آنان می‌شود.

رضایی با بیان اینکه تولید کنندگان در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن قرار دارند تاکید کرد: در حال حاضر در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و تولیدکنندگان، مبارزان خط مقدم این جنگ محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه برای جهش تولید نیاز به فرهنگ سازی است افزود: همه مردم باید استفاده از کالای داخلی را در اولویت قرار دهند و  دولت و مجموعه‌های عمومی نیز باید نخستین مشتری کالاهای ایرانی باشند.

منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جلوگیری از خام‌فروشی خاطر نشان کرد: راه حل اصلی مسئله تحریم‌های ضدایرانی غرب، افزایش و جهش تولیدات غیرنفتی کشور و جلوگیری از خام فروشی با تکیه بر توان داخلی و اتکا به جوانان متخصص کشور است.

رضایی با اشاره به اینکه باید مشکلات تولیدکنندگان با همکاری دولت و مجلس برطرف شودگفت: یکی از کارهای ضروری، اجرای قانون رفع موانع تولید توسط دولت و با نظارت مجلس است.

وی، پرداخت بدهی دولت به تولیدکنندگان را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد:بسیاری از تولیدکنندگان از دولت طلبکار هستند و دولت باید بدهی خود را به آنها بپردازد.

منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که منابع بانکی باید در خدمت تولید باشد افزود: وقتی منابع بانکی صرف خرید زمین و ساخت پاساژ می‌شود، ضمن اینکه مشکل تولید را افزایش می‌دهد قیمت زمین و مسکن بالاتر می‌رود.

رضایی یکی از فرصت‌های ناشی از تحریم برای کشور،را خروج برندهای خارجی از ایران دانست و تصریح کرد: در این شرایط باید با تقویت تولید، ضمن تامین نیاز کشور، جای خالی برندهای فرصت طلب خارجی را پر کرد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !