چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مردم در خط مبارزه با کرونا بسیج شدند

با توجه به شیوع ویروس کرونا نوروز امسال امکان پذیرش و اسکان مسافر نوروزی در استان بوشهر فراهم نیست و مردم همواره بر جلوگیری از مسافران به نقاط مختلف استان بوشهر تاکید دارند.

آخرین اخبار
۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش  سپاس؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا نوروز امسال امکان پذیرش و اسکان مسافر نوروزی در استان بوشهر فراهم نیست و مردم همواره بر جلوگیری از مسافران به نقاط مختلف استان بوشهر تاکید دارند.

با اعمال محدودیت‌های سفر نوروزی برای جلوگیری از گسترش و شیوع بیشتر ویروس کرونا،اقامتگاه‌ها و هتل‌های گوناگون  تعطیل شد و ارائه خدمات گردشگری و رفاهی به مسافران ممنوع شده است.

استاندار بوشهر ضمن تاکید بر لزوم ماندن در خانه و سفرنکردن برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کنترل تمامی خروجی ها و ورودی‌های استان بوشهر با همکاری نیروی انتظامی و بسیج تشدید می‌شود.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه همه مراکز طبیعت گردی و تفریحی استان بوشهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است  تاکید کرد:  همه مردم  باید ضمن پرهیز از سفرهای درون و برون استانی و رعایت موارد بهداشتی زمینه قطع زنجیره  انتقال ویروس کرونا را فراهم کنند تا بتوان آنرا را شکست داد.

در این راستا همکاری همه  مردم به ویژه کسبه، فعالان اجتماعی و دیگر اقشار در مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر ستودنی است چراکه ساحل خلیج فارس بدون حضور مردم در بوشهر نشان از همراهی و همکاری همه آحاد جامعه در مقابله با ویروس کروناست.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !