جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

فعالیت بیش از دوهزار بسیجی در هر روزدر راستای ویروس کرونا در سطح استان

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهرگفت:  بیش از دوهزار نفر در هر روز در این ایستگاه ها نیروی بسیجی و جهادی بکارگیری شده و بیش از پنج هزار نفر نیروی بسیجی در ابعاد مختلف در راستای ویروس کرونا در سطح استان فعال هستند.

آخرین اخبار
۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛سردار رزمجو  فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سپاه و بسیجیان قهرمان در عرصه های مختلف که برای انقلاب اسلامی تهدید بوجود آمده بطور فعال و چشمگیر و همه جانبه در عرصه های مختلف حضور فعالانه و همه جانبه داشته اند.

وی بیان داشت : در موضوع ویروس کرونا نیز از ابتدا تا الان در سراسر استان بوشهر بیش از ۷۰ کارگاه تولید ماسک و حدود ۸۰ گروه جهادی و ۴۳ ایستگاه ایست و بازرسی و کنترل این بیماری و مقابله با  ویروس کرونا برقرار است.

رزمجو تصریح کرد: ورودی و خروجی همه شهرها  و حتی در بخش های از استان کاملا در حال کنترل است و هماهنگی های لازم با استانداری ،دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی و هلال احمر و دست اندرکاران  امر در سطح استان برقرار است .

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود:باتوجه به اینکه دشتستان  بعد از بوشهر دومین شهرستان  پرجمعیت این استان است  به تعداد قابل توجهی ایستگاه ایست و بازرسی در این شهرستان  دایر است .

وی گفت:  بیش از دوهزار نفر در هر روز در این ایستگاه ها نیروی بسیجی و جهادی بکارگیری شده و بیش از پنج هزار نفر نیروی بسیجی در ابعاد مختلف در راستای ویروس کرونا در سطح استان فعال هستند.

رزمجو یادآورشد: امیدواریم که خداوند متعال به مدد خود شهیدان و امدادهای غیبی و دعای خیر خانواده شهدا و ایثارگران و مردم مومن و مخلص  این ویروس هر چه زودتر از میهن ایران سالامی رخ بربندد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !