جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

توزیع ۱۷۲ هزار بسته مواد ضدعفونی و اقلام بهداشتی توسط نیروهای جهادی

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: نیروهای جهادی سپاه استان بوشهر تاکنون افزون بر 172 هزار بسته مواد ضدعفونی و اقلام بهداشتی بین مردم توزیع کرده‌اند.

آخرین اخبار
۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ سهراب انبارکی با بیان اینکه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهرنقش مهمی در مقابله با انتشار ویروس کرونا دارد، اظهار داشت: در این راستا قرارگاه سلامت سپاه استان بوشهر تشکیل و راهکارهای لازم برای مقابله با ویروس کرونا ارائه و عملیاتی شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به عملیات ضدعفونی با همکاری نیروهای بسیجی در قالب گروه‌های جهادی خاطر نشان کرد: از ۱۰ اسفند ماه تاکنون بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ منطقه و مکان علیه ویروس کرونا در شهرهای مختلف استان بوشهر ضدعفونی شده است.

وی از تولید ماسک توسط گروه‌های جهادی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تاکنون افزون بر ۶۴ کارگاه تولید ماسک در استان بوشهر راه‌اندازی شده و ۴۷۵ هزار ماسک تولید و عرضه شده است.

سرهنگ انبارکی با اشاره به تولید و توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده خاطرنشان کرد: نیروهای جهادی سپاه استان بوشهر تاکنون افزون بر ۱۷۲ هزار بسته مواد ضدعفونی و اقلام بهداشتی بین مردم توزیع کرده‌اند.

وی، تعداد گروه‌های جهادی تخصصی درمانی، بهداشتی و دانشجویی را تاکنون ۶۰۲ نوبت گروه دانست و بیان کرد: تعداد گروه‌های جهادی و دانشجویی افزون بر ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر روز است که خدمات قابل توجهی در راستای مبارزه با ویروس کرونا ارائه کرده‌اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به ارائه ۲۸ هزار مورد اقدامات اطلاع رسانی و فرهنگی، افزود: گروه‌های جهادی در طرح غربالگری نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارند به‌گونه‌ای که افزون بر  ۶۴۰ هزار نفر در تشخیص کرونا غربالگری کرده‌اند.

سرهنگ انبارکی توزیع بیش از پنج هزار بسته معیشتی غذایی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: تاکنون سپاه استان بوشهر بیش از پنج هزار بسته معیشتی به ارزش ۲٫۵ میلیارد تومان بین خانواده‌های نیازمند استان بوشهر توزیع کرده‌ است.

وی، شرکت در فعالیت‌های ایست و بازرسی و فعال سازی کارگاه‌های تولید ماسک را از دیگر فعالیت سپاه استان بوشهردر امر مبارزه با ویروس کرونا دانست و بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته یک‌هزار و ۳۳۴  مورد از اماکن عمومی و معابر استان بوشهر توسط گروه‌های جهادی سپاه استان بوشهر علیه ویروس کرونا ضدعفونی شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ ماسک تولید شده است خاطرنشان کرد: توزیع ۲۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۱۰۲ هزار دستکش یکبار مصرف و ماسک از دیگر فعالیت گروه‌های جهادی استان است.

وی غربالگری بیش از ۶۶ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته علیه بیماری کرونا را از دیگر فعالیت گروه‌های جهادی دانست و بیان کرد: کارگاه‌های تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف در همه شهرستان‌های ۱۰گانه استان بوشهر فعال است.

 انتهای پیام/

منبع خبر : فارس


لیست نظرات

[ بخشی نژاد ] [ در تاریخ : ۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ]

بازم خوبه نرو های نظامی زیر نظر رییس جمهور نیستن وگرنه نسلمون باقی نمیموند

[ رضازاده ] [ در تاریخ : ۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ]

خداقوت به بچه های بسیج و سپاه؛ الحق شما کنار مردم میمونید همه جا.
رفیق روز های سخت/./.