چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مردم از عدم وجود یک تصمیم ثبات ناراضی هستند

آخرین اخبار
۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به گزارش سپاس ؛ نوشاد نوشادی رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: مردم از رئیس دولت دوازدهم به دلیل عدم وجود یک ثبات در تصمیم گیری های مناسب برای مقابله با این ویروس منحوس به شدت گله مند و ناراضی هستند.

رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور تصریح کرد: بررسی تصمیمات رئیس جمهوری در طی یک ماه گذشته نشان می دهد که هیچ کدام از تصمیمات اتخاذ شده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از یک انسجام و هماهنگی لازم برخوردار نبوده است.

نوشادی ادامه داد: در این فرایند مدیریتی ، آقای روحانی یک روز تصمیم می گیرد که ساعات کار ادارات دولتی توسط استان ها و متناسب با شرایط آنها در مواجهه با ویروس کرونا تنظیم شود و روز دیگر آن را به روال عادی قبلی بر می گرداند. یک روز اعلام می کند که شرایط از روز شنبه عادی است و روز دیگر می گوید که برای مقابله با شیوع این بیماری باید تدابیر ویژه اندیشید.

وی عنوان کرد: هفته گذشته عنوان می کند که هیچ کسب و کاری نباید در کشور به بهانه کرونا تعطیل شود و در دو روز گذشته دستور می دهد که تمامی کسبه و اصناف به غیر از تامین کنندگان نیازهای غذایی مردم باید تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل باشند.

نوشادی ادامه داد: این که یک روز رییس جمهوری از مردم می خواهد که در قرنطینه باشند و روز دیگر می گوید که قرنطینه شهرها معنایی ندارد ، فقط سبب سردرگمی بیشتر مردم و شیوع و تلفات انسانی گسترده تر می شود.
رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور با اشاره به این که تصمیمات دولت حتی تمرکز استانداران برای مقابله با شیوه ویروس کرونا را تحت شعاع قرار داده است، یادآور شد: این نوع سردرگمی های مدیریتی فقط سبب نارسایی در تجمیع امکانات موجود و کمک به شیوع ویروس کرونا در کشورمان می شود.

نوشادی بیان کرد: مردم وقتی حس می کنند که از یک طرف دولت توان کافی برای مدیریت ممانعت از شیوع ویروس کرونا ندارد و از طرفی حاضر به استفاده از ظرفیت های آنها در قالب های مختلف برای کنترل و ریشه کنی این ویروس نیست ، به دنبال این هستند که خود آتش به اختیار عمل کنند.

وی بیان کرد: این آتش به اختیار عمل کردن، بدان معناست که مردم به عنوان نیروهای بسیجی و مردمی زیر پوشش قرارگاه بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح که به منظور سازماندهی خدمات به مردم برای مقابله با کرونا و شیوع آن به فرمان رهبر معظم انقلاب شکل گرفته عمل کنند.

رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور یادآور شد: هم اکنون ۹۰ هزار هیئت مذهبی کشور در قالب های مختلف از گروه های جهادی تولید کننده ماسک، گان و موادضد عفونی تا عوامل اجرایی ضدعفونی کننده معابر و محلات شهری و روستایی ، آتش به اختیار عمل کرده و در نبرد برای ریشه کنی ویروس کرونا در حال تلاش هستند.

نوشادی خطاب به رئیس جمهوری عنوان کرد: به عنوان شورای هیئات مذهبی کشور از مقام اول اجرایی کشور می خواهیم که با استفاده از تصمیمات کارشناسی و با ثبات ، ضمن ممانعت از تلفات انسانی ،زمینه ریشه کنی و شکست این ویروس منحوس را ایجاد کند.

وی با ادای احترام به مقام شامخ شهدای حوزه سلامت ، عنوان کرد: بر روح این شهیدان درود می فرستیم و از همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و به خصوص وزیر بهداشت به عنوان خط مقدم مبارزه با شیوع ویروس کرونا و تمامی نیروهای انقلابی و تشکل های مردمی که در سطح کشور در ضدعفونی کردن شهرها و تب سنجی تلاش می کنند ، قدردانی به عمل می آوریم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !