چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دفتر امامت جمعه دلوار کارگاه تولید دستکش بهداشتی شد/ تصویر

امام جمعه دلوار تاکید کرد: این کارگاه راه اندازی شده،در دو شیفت فعالیت می کند و ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰یک هزار جفت دستکش یک بار مصرف بهداشتی را دارد.

آخرین اخبار
۰۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ حجت الاسلام والمسلمین زاهد دوست اظهار داشت:با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم به دستکش یکبار مصرف بهداشتی ، تصمیم گرفتیم یک کارگاه تولیدی را راه‌اندازی کنیم تا نقش ناچیز خود را در یاری رساندن به مردم و خادمین سلامت ایفا نماییم .

وی افزود : این کارگاه تولید دستکش یکبار مصرف به همت ستاد نماز جمعه بخش دلوار راه اندازی شده و به دلیل کمبود مکان، دفتر امام جمعه را در ایام تعطیلات و حتی بعد از آن در اختیار کارگاه قرار داده ایم..امام جمعه دلوار تاکید کرد: این کارگاه راه اندازی شده،در دو شیفت فعالیت می کند و ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰یک هزار جفت دستکش یک بار مصرف بهداشتی را دارد.

زاهددوست افزود : با توجه به نیاز مردم در منطقه و اعلام آمادگی داوطلبان مردمی جهت همکاری، در روزهای آینده ظرفیت تولیدی کارگاه افزایش نیز خواهد یافت.

وی با تأکید بر این که این کارگاه تولیدی روزانه و در چند نوبت ضدعفونی می‌شود تا دستکش های تولیدشده بدون هیچگونه آلودگی احتمالی به دست مردم برسند، عنوان کرد: این کارگاه با همت مردم تجهیز شده بنابراین دستکش های تولید شده بصورت رایگان و با اولویت مردم بخش دلوار توزیع خواهد شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !