سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مشارکت شهرداری های استان بوشهر در جشنواره مجازی ویژه بهار/ بوستان های شهری در روزهای منتهی به سیزده فروردین تعطیل شد

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر حمید بردستانی گفت: جشنواره بهاره مجازی در کار گروه مقابله با تبعات اقتصادی کرونا با هدف فرصت برای کسب و کار الکترونیکی به تصویب رسید.

آخرین اخبار استان
۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس؛ مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر حمید بردستانی گفت: جشنواره بهاره مجازی در کار گروه مقابله با تبعات اقتصادی کرونا با هدف فرصت برای کسب و کار الکترونیکی به تصویب رسید.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر اظهار کرد: رعایت الزامات بهداشتی تعیین شده حین جابجایی کالا و استفاده از ظرفیت ناوگان حمل مسافر شهری اعم از تاکسیرانی و ناوگان ذیل شرکت های مسافربر اینترنتی برای حمل کالا از موضوعات مهم این جشنواره است.

وی افزود: این جشنواره با هدف اجتناب از هرگونه اختلال در دریافت محموله ها توسط خریداران و مشتریان اجرا میشود.

بردستانی بیان کرد: همکاری با شرکت پست برای اجرایی شدن هرچه بهتر این طرح در دستور کار است.

تعطیلی بوستان های شهری در روزهای منتهی به سیزده فروردین

بردستانی اعلام کرد: شهرداریها باید اطلاع رسانی و اقناع شهروندان به منظور عدم حضور در بوستان ها و گندزدایی و ضد عفونی محیط و مبلمان بوستان ها را انجام دهند.

وی ابراز کرد: عدم ارائه خدمات و تعطیلی مراکز موجود در بوستانها و جلوگیری از حضور دستفروش ها در داخل و اطراف پارک ها با استفاده از اکیپ های سد معبر شهرداری توسط شهرداری ها انجام شود.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر افزود: استفاده از ظرفیت سمن ها به منظور عدم شکل گیری هرگونه تجمع در تفرجگاه های شهری از دیگر وظایف شهرداری ها در این ایام است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !