جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مسافران پروازی به بوشهر با تعهد قرنطینه خانگی می شوند

تا این لحظه هیچ بخشنامه یا دستورالعملی برای قرنطینه مسافرین از سوی مراجع ذیربط صادر نشده است ولی در فرودگاه بوشهر مسافرین ورودی مشهد ملزم به پر کردن فرم بهداشتی و ثبت دقیق مشخصات بوده و از همه آنها تعهدی اخذ میگردد که قرنطینه خانگی شوند.

آخرین اخبار
۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  در پی انتشار ویدئو و مطالبی در فضای مجازی در خصوص انجام پرواز در مسیر مشهد-بوشهر-مشهد روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان بوشهر در این خصوص اعلام کرد: تاکنون برای ممنوعیت یا محدودیت پروازها بخشنامه ای صادر نشده است ولی در کل کشور و به خصوص در بوشهر به دلیل خودداری مردم شریف و فهیم از مسافرتهای غیر ضروری آمار تعداد پرواز و مسافرین به شدت کاهش داشته است.

همچنین در تمام پروازها مسافرین ورودی و خروجی در تمام فرودگاهای کشور به صورت هماهنگ توسط پرسنل مرکز بهداشت تست می شوند و در صورت مشکوک بودن به مراکز درمانی هدایت می گردند.

لازم به ذکر است تا این لحظه هیچ بخشنامه یا دستورالعملی برای قرنطینه مسافرین از سوی مراجع ذیربط صادر نشده است ولی در فرودگاه بوشهر مسافرین ورودی مشهد ملزم به پر کردن فرم بهداشتی و ثبت دقیق مشخصات بوده و از همه آنها تعهدی اخذ میگردد که قرنطینه خانگی شوند.

روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان بوشهر

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !