یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

راه‌اندازی بیش از ۳۰ کارگاه‌ تولید ماسک دربوشهر/ تولید روزانه ۳۰ هزار ماسک برای بوشهری ها

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: بیش از ۳۰ کارگاه محلّه‌محور با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۳۰ هزار ماسک با نظارت مراکز بهداشتی و درمانی استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

آخرین اخبار
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ ذوالفقار عباسی‌فر مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر صبح امروز دربررسی روند فعالیت  و روستای گورک بخش دلوار با تاکید بر مشارکت همگانی در مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: در عرصه مقابله با این ویروس اقدامات مهمی انجام شده که باید ضمن توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت باید با رعایت موارد  بهداشتی و پرهیز از مسافرت در شکست ویروس کرونا تلاش شود.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی در  رسیدگی به حوادث و بلایای گوناگون نقش مهمی دارد گفت: یکی از اقدامات سازمان بسیج سازندگی خدمات‌رسانی در شرایط غیرعادی، غیرطبیعی و حوادث غیرمترقبه‌ای چون سیل، زلزله و شیوع بیماری‌های واگیردار با همکاری اقشار مختلف بسیج و دستگاه‌های اجرایی است که این سازمان در عرصه شیوع ویروس کرونا اقدامات متعددی را تاکنون توسط گروه‌های جهادی اقشار مختلف بسیج در روستاها و مناطق مختلف استان انجام داده است.

عباسی‌فر  تصریح کرد: یکی از کارهای مهم گروه‌های جهادی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، آموزش و اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌های مختلف خبری برای رعایت اصول و انجام اقدامات بهداشتی است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر افزود: کمک به رفع آلودگی و ضدعفونی کردن مراکز عمومی، بهداشتی، مساجد، حسینیه‌ها  و مراکز بهداشتی و درمانی اقدام دیگری است که گروه‌های جهادی در بیش‌تر شهرها و روستاهای استان با تشکیل تیم‌هایی در همین زمینه به خدمات‌رسانی مشغول هستند.

عباسی‌فر با اشاره به راه‌اندازی کارگاه‌های مختلف تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در این استان خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰ کارگاه کوچک محله محور با بهره‌گیری از ظرفیت جوانان مؤمن و انقلابی در استان راه‌اندازی شده است که این فعالان این عرصه با استفاده از امکانات و ابزار خود روزانه به تولید بیش از ۳۰ هزار ماسک می‌پردازند که همه این اقدامات با نظارت مراکز بهداشتی و درمانی و رعایت مسائل ایمنی به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !