پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

عبور شوتی ها در تنگستان ممنوع شد/پلمب انبارها در صورت مشاهده

دادستان عمومی و انقلاب تنگستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا تدابیر و اقدامات پیشگیرانه و در راستای برخورد با تخلفات و جرایم مرتبط بهداشتی تدوین و عملیاتی شده است.

آخرین اخبار
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛حجت‌الاسلام عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا تدابیر و اقدامات پیشگیرانه و در راستای برخورد با تخلفات و جرایم مرتبط بهداشتی تدوین و عملیاتی شده است.

وی گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا واحدهای صنفی عرضه کننده مواد غذایی و اقلام خوراکی در صورتی که موارد بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل و پلمب خواهند شد.

دادستان عمومی و انقلاب تنگستان افزود: با احتکار کنندگان مایحتاج مردم از قبیل مواد غذایی و بهداشتی در صورت وصول گزارش طبق مقررات قانونی برخورد قطعا چنین واحدهایی نیز پلمب می‌شود.

فقیه با تاکید بر پرهیز از مسافرت در این شرایط تصریح کرد: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، با تصویب ستاد کرونا،  ورود مسافر به شهرستان تنگستان ممنوع است. با تصویب عدم ورود مسافر به تنگستان، با همراهی و همکاری ارگانها و سازمانهای مرتبط از ورود  مسافران از مبادی ورودی شهرستان تنگستان جلوگیری می‌شود.

دادستان تنگستان برخورد با صاحبان انبارها و واحدهای صنفی که اجناس به رانندگان وسائط نقلیه شوتی واگذار می‌کنند را مورد اشاره قرار داد و گفت: در صورت مشاهده یا وصول گزارش در این زمینه هم انبارها پلمب و هم وسائط نقلیه شوتی توقیف می‌شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !