یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

لزوم تقویت طرح امام محله در سطح مراکز شهرستان‌های استان

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در نشست پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی استان با تأکید بر لزوم کاهش آسیب‌های اجتماعی از فعالیت هشت پایگاه فرهنگی اجتماعی استان در این راستا خبر داد.

آخرین اخبار
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در نشست پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی استان به نقش پررنگ پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین سازمان تبلیغات اسلامی و  وزارت کشور مبنی بر ایجاد پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی در مناطق آسیب‌پذیر منعقد شده، سهم استان در ایجاد پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی را هشت مورد تعیین شد که از این تعداد چهار پایگاه در بوشهر و چهار تا در شهرستان دشتستان فعال هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان این که این پایگاه‌ها از نیمه دوم سال گذشته آغاز به کار کرده‌اند به نقش مهم روحانیون در ارتقاء سطح فرهنگ جامعه و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: نقش روحانی به عنوان امام محله نقش بسیار پررنگ و ارزشمندی است و تأثیر زیادی در ارتقاء سطح فرهنگ دینی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد.

وی ابراز داشت: باید همه با هم برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن فعالیت بکنیم و با هم و در کنار هم برای خدمت به مردم و به ویژه جوانان آماده باشیم و در ایام شادی و ایام نگرانی و غم، همراه مردم باشیم.

سروستانی در ادامه سخنان خود بر لزوم تقویت طرح امام محله در سطح مراکز شهرستان‌های استان تأکید و اضافه کرد: این طرح باید در سطح مراکز شهرستان‌ها ارتقا یابد و امامان محله شهری و روستایی در بوشهر در قالب طرح امام محله به فعالیت در سطح استان مشغول به فعالیت و خدمت هستند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !