شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اجازه پهلوگیری و تخلیه بار به کشتی کشور چین در دیر صادر شد/خدمه هیچ گونه علائمی از بیماری کرونا را ندارند

فرماندار دیر گفت: آخرین آزمایش‌ها از سرنشینان کشتی چینی در دیر صورت گرفت و پس از اطمینان از اینکه خدمه کشتی هیچ گونه علائمی از بیماری تنفسی از جمله کرونا را ندارند، اجازه پهلوگیری و تخلیه بار به کشتی داده شد.

آخرین اخبار استان
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس؛ کریم علی حسنی فرماندار دیر اظهار داشت: کشتی «هنگ تانگ۷۷» کشور چین پس از گذاران دوره نهفتگی بیماری کرونا و با مجوز مرکز بهداشت شهرستان در این بندر پهلو گرفته است.

او افزود: این کشتی که حامل تجهیزات شرکت متانول کاوه دیر بوده، هفتم دسامبر سال ۲۰۱۹ (۱۶ آذر ۹۸)  و پیش از آن که بیماری کرونا در چین شایع شود، بندر شانگهای را ترک کرده بود.

فرماندار دیر بیان کرد:این کشتی چینی ۱۹ بهمن در ۱۰ مایلی بندر دیر در آب‌های خلیج فارس متوقف شد تا تیم بیماریاب پایگاه بهداشت مرزی دریایی ارزیابی‌های خود را انجام دهد و به مدت دو هفته برای گذاراندن دوره نهفتگی بیماری در این مکان بود.

علی حسنی با اشاره به اینکه این کشتی ۱۴ خدمه دارد که همه پاکستانی هستند، گفت: دیروز هم آخرین آزمایش‌ها از سرنشینان صورت گرفت و پس از اطمینان از اینکه خدمه کشتی هیچ گونه علائمی از بیماری تنفسی از جمله کرونا را ندارند، اجازه پهلوگیری و تخلیه بار به کشتی داده شد.

فرماندار دیر تاکید کرد: همه کارهای لازم برای حفظ سلامتی مردم صورت گرفته و جای هیچ نگرانی نیست.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !