شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

حضوری دیگر حماسه ای دیگر در استان بوشهر

 بیش از ۳۷ هزار رای اولی در استان بوشهر با حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حماسه‌ای بی‌بدیل خلق کردن

آخرین اخبار استان
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۶
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس ؛ در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با حضور حماسی در  صندوق‌های اخد رأی حماسه‌ای بی بدیل خلق کردند.

انتخابات در استان بوشهر در ۷۲۰ شعبه اخذ رأی برگزار شد و مردم با مشارکت گسترده بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی اعلام و دشمنان را مایوس کردند.

از ۷۸۳هزار نفر واجد شرایط رای استان بوشهر حدود ۳۷ هزار نفر رای اولی هستند که مشتاقانه با حضور در پای صندوق‌های رای درنخستین تصمیم گیری برای سرنوشت کشورشان مشارکت کردند.

یکی از رای اولی‌های بوشهری می‌گوید: امروز آمده‌ام بگویم نسل جوان این سرزمین بیدار است و نقشه‌های دشمن برای نسل سوم و چهارم انقلاب کارساز نیست.

المیرا دهقانی گفت: رئیس جمهوری آمریکا باید بداند جوانان ایرانی وامدار خون هزاران شهید و ادامه دهنده راه آنان هستند و توطئه‌های آنها راه به جایی نخواهد برد.

یکی دیگر از رای اولی های بوشهری گفت: خوشحالم که امروز با یک رای به جمع میلیون‌ها ایرانی پیوستم و می‌توانم به نحوی در سرنوشت خود مشارکت داشته باشم.

بهروز رستمی با بیان اینکه هر رای یک ایرانی سلاحی برای ضربه به دشمنان این انقلاب است گفت: جوانان ایرانی امروز ثابت کردند که به ندای رهبر معظم انقلاب و سردار شهید قاسم سلیمانی گفتند.

یکی دیگر از رای اولی‌های بوشهری گفت: احساس غرور می‌کنم که امروز به عنوان یک ایرانی با یک رای برای ساختن ایرانی آباد سهم می‌شوم.

ندا هاشمی اضافه کرد: همیشه هر چیزی که برای نخستین بار آن را تجربه کردم جذابیت خاص خود را داشته است ولی تجربه نخست برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی جذابیت دو چندان دارد.

وی یادآور شد: پیش از این نیز همراه با پدر و مادر در صحنه انتخابات حاضر می‌شدم ولی بدون شک در این انتخابات که خود نیز حق رای پیدا کرده‌ام احساس بالندگی، غرور و بلوغ دارم.

دیگر رای اولی استان بوشهر بیان کرد: در نخستین تجربه حضور انتخاباتی تصمیم دارم نامزدی انتخاب کنم که به مشکلات شهرم توجه داشته و با قدرت در تصمیم گیری‌ها و قانون‌گذاری‌ها مشارکت داشته باشد.

سید علی موسوی اضافه کرد: باید با انتخابی برازنده که شامل نمایندگانی متعهد، انقلابی، کاربلد، مومن و طرفدار عدالت مجلسی قوی و برازنده نظام جمهوری اسلامی داشته باشیم.

یکی دیگر از رای اولی ها گفت: شرکت در انتخابات یک فرصتی است که در قانون اساسی برای ملت ایران در نظر گرفته شده است و باید مردم با استفاده از این حق قانونی نسبت به انتخاب فرد اصلح اقدام کنند.

مریم شجاعی افزود: رای هر ایرانی به خصوص جوانان این سرزمین فرصتی برای رقم زدن آینده بهتر و اعلامی به جهانیان است که ملت ایران از نظام خود خسته نیستند.

وی اضافه کرد: این انتخابات نخستین انتخابات در گام دوم انقلاب است برهمین اساس ما جوانان ایرانی اعلام می‌کنیم جوانان ایرانی دراین مسیر پرشورتر از پدران خود در صحنه هستند.

یکی دیگر از رای اولی های استان بوشهر گفت: از روزی که با نگاه به شناسنامه به فراهم بودن امکان حضورم در انتخابات دوم اسفند پی بردم خوشحال شدم که روز جمعه همگام با دیگر همشهریان خود  ایفا کننده نقش در انتخاب افراد راه یافته به مجلس شواری اسلامی می شوم.

رضا ایزدی گفت: امروز با همکلاسی‌های خود می‌خواهیم نخستین  حضور انتخاباتی در جمع پرشور دوستان همکلاسی را تجربه کنیم.

وی بیان کرد: نماینده منتخب به فکر جوانان استان بوشهر و وعده‌های انتخاباتی خود را با دیدن کرسی سبز رنگ مجلس به فراموشی نسپارد بلکه حافظ آرای مردمی باشد که به او اعتماد کردند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !