شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

تعداد کاندیداها در بوشهر به ۸۱ نفر کاهش یافت/پایان تبلیغات انتخاباتی تا ساعت هشت پنجشنبه اول اسفند

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: با انصراف 9 نامزد دیگر انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر تعداد کاندیداها به 81 نفر رسید.

آخرین اخبار استان
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس ؛ خسرو دهقانی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با انصرف ۹ تن دیگر از نامزدهای مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه، شمار مجموع کاندیداهای انصرافی این استان تاکنون به ۲۰ تن افزایش یافته‌است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه با انصراف این افراد، تعداد کاندیداها به ۸۱ نفر کاهش یافت، عنوان کرد: براین اساس در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۶ نامزد، حوزه دشتستان چهار نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۶ تن و در حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه چهار کاندیدا تاکنون انصراف خود را از حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی اعلام کرده‌اند.

وی ادامه داد: به این ترتیب اکنون در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۹ نامزد، دشتستان ۱۹ نفر، دشتی و تنگستان ۱۶ کاندید و در حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه ۱۷ نامزد با هم رقابت می‌کنند.

دهقانی همچنین با اشاره به اینکه ۶ نامزد پیش از شروع تبلیغات حوزه خود را تغییر دادند، گفت: این نامزدها درخواست تغییر حوزه را در زمان قانونی ارائه کردند که با موافقت شورای نگهبان روبه‌رو شد در این زمینه در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم سه نفر، دشتی و تنگستان یک نفر،  دیر، کنگان، جم و عسلویه یک نفر و در حوزه تهران، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس یک نفر درخواست تغییر حوزه به بوشهر داشتند.

وی گفت: در میان این درخواست‌ها یک نفر به حوزه دشتی و تنگستان، یک نفر حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه، یک نفر به حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، یک نفر به حوزه آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان، و دو نفر به حوزه تبریز، آذر شهر و اسکو تغییر حوزه دادند.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر تاکید کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس یازدهم فراهم شده‌است و صندوق رای به همه نقاط استان خواهد رفت تا همه بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

دهقانی از رای‌دهندگان خواست مدارک خود شامل شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی را آماده کنند و زمان رای دادن همراه داشته باشند و اگر کسی شناسنامه‌اش را گم کرده به ثبت احوال مراجعه کند تا به سرعت برای آنها صادر شود.

وی افزود: تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت هشت پنجشنبه اول اسفند ادامه دارد و انتخابات جمعه دوم اسفند ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !