شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

انصراف ۱۱ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس در استان بوشهر

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر از انصراف ۱۱ نفر از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر خبر دادند

آخرین اخبار استان
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس؛ خسرو دهقانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر  در جمع خبرنگاران با اشاره به تایید صلاحیت ۱۰۱ داوطلب برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان  بوشهر اظهار داشت: این ۱۰۱ داوطلب  شامل ۳۵ نفر در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، ۲۳نفر در حوزه دشتستان، ۲۲ نفر در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، و ۲۱ نفر در حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه است.

وی از انصراف ۱۱ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس  خبر داد و گفت: تا کنون ۱۱ نفر در ۳حوزه از حضور در این عرصه انصراف داده‌اند و تعداد نامزد‌های باقیمانده به ۹۰ نفر رسیده است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۶ نفر، در دشتی و تنگستان ۲ نفر و در دیر، کنگان، جم و عسلویه ۳ نفر انصراف داده‌اند و در دشتستان هم انصرافی نداشته‌ایم.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: به این ترتیب، اکنون در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۹ نفر، در دشتی و تنگستان ۲۰ نفر، در دیر، کنگان، جم و عسلویه  ۱۸ نفر و در حوزه دشتستان هم ۲۳ نامزد با هم رقابت می‌کنند.

دهقانی گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم در استان در نظر گرفته شده و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه باشیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !