جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

هواشناسی برای بوشهر باران خفیف پیش‌بینی کرد

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر روز یکشنبه تا سهشنبه هفته جاری برای برخی نقاط این استان بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

آخرین اخبار
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ پیام مساعدی کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: از روز یکشنبه تا چهارشنبه به سبب وزش جریانات گرم جنوبی دمای هوا روندی افزایشی طی خواهد کرد.

وی بیان کرد: افزایش دما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه محسوس تر خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: از روز چهارشنبه موج دیگری از ناپایداری‌ها جوی و دریایی آغاز می‌شود که در پی آن علاوه افزایش ابر، وزش باد جنوبی روی دریا افزایش قابل ملاحظه‌ای خواهد یافت.

وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در برخی ساعت‎ها همراه با افزایش ابر پیش بینی شده‌است.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و از فردا جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‎شود.
وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی مرکزی استان ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ و دور از ساحل گاهی ۱۵۰ سانتیمتر و فردا در همه سواحل ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۶:۱۴ بامداد، مد اول ۱۳:۰۰ و جزر دوم ۲۰:۱۱ خواهد بود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !