یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نامزدی که بهارستان را با نی‌انبان معامله می‌کند

برخی از نامزدهای انتخاباتی که امروز بهارستان را با ساز نی‌انبان در استان بوشهر معامله می کنند باید توجه داشته باشند مردم بصیر و ولایتمدار بوشهر به شاخصه های انقلابی رای خواهند داد.

آخرین اخبار
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ تنور انتخابات در همه شهرهای کشور گرم است و نامزدهای انتخاباتی تلاش دارند خود را به مردم به گونه ای معرفی کنند که روز سوم اسفند ماه راهی بهارستان شده و بر صندلی خود تکیه زنند.

در استان بوشهر افراد با ویژگی های مختلفی وارد کارزار انتخابات شده اند و ستادها را با چینش های گوناگونی طراحی کرده اند که نظر اقشار مختلف را به خود جلب کنند تا شاید پیروزی به دست آورند.

برخی از نامزدهای انتخاباتی برای جلب نظر مردم، سیستم های صوتی بسیار هنجار شکن در ستاد نصب کرده اند و از آنها موسیقی های تند و رقص آور پخش می شود تا با این کار نظر مخاطبین و افراد جلب شود و این کاندید را به عنوان حامی نسل جوان معرفی کنند.

اما مردم ولایتمدار بوشهر می دانند افرادی که قریب به یک دهه در پایتخت ساکن بوده اند و از نزدیک مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را لمس نکرده اند، قطعا نمی توانند راه گشایی برای حل مشکلات جامعه باشد.

امروز کشور بیشتر از هر چیزی به یک مدیر جهادی، انقلابی و ولایتمدار نیاز دارد، مردم استان بوشهر به فردی نیاز دارند که از نزدیک مشکلات آنها را حس کرده باشد و با ورود به خانه ملت زبان گویای مردم برای ایجاد اشتغال، توسعه زیرساخت ها، تخصیص اعتبار برای تکمیل پروژه های ناتمام، کمک برای توسعه در حوزه بهداشت و درمان، دفاع از حقوق معلمان و غیره باشد.

با پخش نی‌انبان در ستادهای انتخاباتی قطعا مشکلات مردم رفع نخواهد شد بلکه با ورود چنین افرادی به مجلس شورای اسلامی روز به روز عقب گرد خواهیم کرد و این نامزد طی چهار سال نمایندگی فقط از نی‌انبان دفاع می کند.

برخی از نامزدهای انتخاباتی که امروز بهارستان را با ساز نی‌انبان در استان بوشهر معامله می کنند باید توجه داشته باشند مردم بصیر و ولایتمدار بوشهر به شاخصه های انقلابی رای خواهند داد و روز دوم اسفند ماه با حضور پرشور پای صندوق های رای بار دیگر ثابت خواهند کرد که همیشه گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !