شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

یک پیروزی و یک تساوری نتیجه نماینده های بوشهری در لیگ برتر فوتبال

در ادامه مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، دو تیم شاهین بوشهر و ماشین سازی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف هم رفتند که تیم شاهین با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید که این سومین پیروزی متوالی این تیم در لیگ برتر است.

آخرین اخبار
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ در ادامه مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، دو تیم شاهین بوشهر و ماشین سازی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف هم رفتند که تیم شاهین با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید که این سومین پیروزی متوالی این تیم در لیگ برتر است.

در این بازی میلاد صارمی در دقیقه ۲۵، اسماعیل شریفات در دقیقه ۳۵ و حسن نجفی در دقیقه ۹۳ برای شاهین گلزنی کردند و تک گل تیم ماشین سازی هم در دقیقه ۶۸ توسط عزیز معبودی به ثمر رسید.

با این نتیجه شاهین ۱۶ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده پانزدهم جدول رسید. همچنین این نتیجه باعث شد تا پیکان نیز به قعر جدول رده بندی سقوط کند.

دیدار تیم‌های پارس جنوبی و نساجی در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر با نتیجه مساوی به پایان رسید

از هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر فوتبال دو تیم نساجی و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به مصاف هم رفتند که این دیدار بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید تا امتیازات به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم شود.

این بازی در حالی برگزار شد که بارش باران سیل آسا عملکرد هر دو تیم را تحت تاثیر قرار داده بود و باعث شد کمتر شاهد حرکات تاکتیکی از سوی دو تیم باشیم.

با این نتیجه نساجی ۲۰ امتیازی شد و موقتا به رده یازدهم جدول رسید و پارس جنوبی نیز ۱۷ امتیازی و در همان رده سیزدهم باقی ماند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !