جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مجلس ما باید طوری شود که مردم به آن امیدوار باشند

مسئول سیاسی منطقه دوم دریایی سپاه گفت: از اردیبهشت ۹۸ تا کنون مردم در دو مرحله بسیار امیدوار شده اند، یکی در حوزه امنیت و یکی هم در قوه قضائیه که باید در سایر ساختار ها اجرا شود تا بتوانیم مجلس انقلابی توانمد در گام دوم انقلاب شکل بگیرد.

آخرین اخبار
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس , یعقوب ربیعی کارشناس مسائل سیاسی استان بوشهر در نشست نقش انتخابات در گام دوم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نیروهای انقلاب باید تلاش کنند در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک نیرو توانمند پای کار با شاخصه های انقلابی وارد مجلس شود.
وی ادامه داد: در انتخابات مجلس چهله دوم بدون اینکه نگاه های قومی قبیلیه ای و جریانی داشته باشیم، چیزی که امروز جامعه به آن نیاز دارد و سود و منفعت انقلاب است انقلابی گری است باید فرد مورد نظر را انتخاب کنیم.
مسئول سیاسی منطقه دوم دریایی سپاه بیان کرد: این انتخابات اولین انتخابات چهله دوم انقلاب است که در گام دوم به آن اشاره شده است به همین دلیل برای ما بسیار حائز اهمیت است چون باید نماینده انقلابی انتخاب شود.

این کارشناس سیاسی در خصوص میزان صادرات ابران به عراق و اتحادیه اروپاه گفت: میزان صادرات ما با کل اتحادیه اروپاه در اوج تعاملات حدود ۱۵ میلیارد دلار بود، ولی به همت شهید حاج قاسم سلیمانی سال جاری در کشور عراق حدود ۲۰ میلیارد تومان تبادل کالا داشته ایم در حالی که اوج تحریم های اقتصادی و میزان صادرات ما به اتحادیه اروپاه ۱٫۸ میزان صادرات ما به عراق است.
وی خاطر نشان کرد: از اردیبهشت ۹۸ تا کنون مردم در دو مرحله بسیار امیدوار شده اند، یکی در حوزه امنیت و یکی هم در قوه قضائیه که باید در سایر ساختار ها اجرا شود تا بتوانیم مجلس انقلابی توانمد در گام دوم انقلاب شکل بگیرد.

ربیعی یاد آور کرد: جریان انقلابی پیش از اینکه نگاهش به دعواهای سلیقه ای در انتخاباتی مجلس باشد، نگاهش به سال ۱۴۰۰ ببرد که اگر ترامپ در سال ۲۰۲۰ رای بیاورد القا می کنند به مردم که که اگر در ریاست جمهوری ۱۴۰۰به جریان انقلابی رای بدهید جنگ خواهد شد و اگر هم که نیروی مقابل ترامپ رای بیاورد می گویند که اینها اهل مذاکره اند و ما می خواهیم با آنها مداکره کنیم که در دو حالت برای جریان انقلاب احساس خطر می شود.

مشارکت مردم در انتخابات اسفند ماه پیام های زیادی را به جهانیان خواهد داد

ایمان شجاعی مقدم در این نشست افزود: کانون همیاران سایبری گام دوم انقلاب در آذرماه سال جاری طی مجوزی رسمی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر با حضور بخشی از جوانان انقلابی شروع به کار کرد.
مسئول کانون همیاران سایبری گام دوم انقلاب بیان کرد: این کانون از روی اعتقاد از پویندگان و رهنوردان راستین راه نورانی شهیدان معظم انقلاب اسلامی می باشد و با شهدا معظم انقلاب، دفاع مقدس و حرم احد می بندد که پاسدار حرمت خون پاکشان که در راه اعتلا پرچم انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی نثار گردیده باشد.
وی اضافه کرد: این کانون از روی اعتقاد همواره یارو یاور مستحقان و مستعضعفیان و مردم درست کار می باشد و به اصول دینی و اعتقادات مذهبی آداب و ثنن قومی و ملی، اخلاق حسنه و عفت عمومی احترام می گذارد.
شجاعی مقدم با بیان این که این انتخابات، نخستین انتخابات در چهله دوم انقلاب اسلامی میباشد افزود: نیازمند مشارکت فعال و گسترده آحاد مردم در در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشیم و به طور حتم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه پیام زیادی را برای جهانیان خواهد داشت.
مسئول کانون همیاران سایبری گام دوم انقلاب با اشاره به این که دشمنان در انتخابات آینده توطئه ای را به پاه خواهند کرد، بیان داشت: آنها می کوشند با فشارهای حداکثری خود در عرصه اقتصادی، زمینه حضور کمرنگ مردم را فراهم کنند، ملت با بصیرت و انقلابی کشورمان اسفند ماه امسال با حضور بی نظیر خود در پای صندوق های رای، مثل گذشته این توطئه های دشمن را خنثی می کنند.
وی عنوان داشت: در مجلس آینده، تمام تلاش‌ ها باید به سمت و سوی حاکمیت یک مجلس انقلابی باشد، چرا که این مجلس، حکم سنگ بنای اول در گام دوم و چله دوم را دارد و از حساسیت ویژه‌ ای برخوردار است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !