شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مسئول نمایندگی سپاه امام حسین (ع) دلوار :

وقتی توطئه های دشمنان بی اثر می شود/وحدتی که خار چشم دشمنان شد

مسئول نمایندگی سپاه امام حسین (ع) دلوار گفت: مردم با حضور شکوهمند در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر خار چشم دشمنان شدند و شیطان بزرگ را ناامید کردند.

آخرین اخبار
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام و المسلمین صابر بهرامی مسئول نمایندگی سپاه امام حسین (ع) دلوار در گفت‌وگو با خبرنگار سپاس  به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در استان بوشهر و کشور اشاره کرد و گفت: ملت ایران همیشه در همه صحنه ها حاضر بوده و تا پای جان بر سر آرمان های اسلام و انقلاب ایستاده اند.

وی ادامه داد: دشمنان با تهدیدها، تحریم‌ها و ترور سردار رشید اسلام و تبلیغات سوء به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودند، ولی مردم با حضور شکوهمند خود بار دیگر خار چشم دشمنان شدند و شیطان بزرگ را ناامید کردند.

مسئول نمایندگی سپاه امام حسین (ع) دلوار با بیان اینکه خون سردار سلیمانی باعث وحدت ملت ایران شده است، گفت: انقلاب اسلامی مکتبی است که مالک اشترهایی چون شهید سلیمانی را تربیت می کند و به همین سبب است که مردم به این مکتب الهی عشق می ورزند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی انقلاب اسلامی را همچون انفجار نور در جهان دانست و تصریح کرد: دشمنان با توطئه ها و نقشه های شوم به دنبال نابودی نظام و انقلاب هستند، اما تیرشان امروز به سنگ خورده است و ان شاءالله این پرچم اسلام توسط مقام معظم رهبری به دست مبارک صاحب الزمان مهدی (عج) سپرده خواهد شد.

وی ادامه داد: تا وقتی روحیه استعماری و استکباری در آمریکا وجود دارد، شعار «مرگ بر آمریکا» یعنی مرگ بر شرارت‌ها و مرگ بر خباثت‌ها گفته می‌شود و وقتی که آمریکا یک کشور معمولی شد و رفتارهای معمولی داشت و به دنبال زورگویی نبود، ما نیز در این شعار تجدیدنظر خواهیم کرد.

بهرامی با بیان اینکه معامله قرن، نام فلسطین را زنده‌تر می‌کند، تاکید کرد: معامله قرن هیچ وقت تحقق پیدا نخواهد کرد، بلکه طبق فرمایشات رهبری به زودی جوانان این مرز و بوم در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند.

بهرامی گفت: مردم استان بوشهر و کشور عزیزمان در بهار انقلاب آمده اند تا ثابت کنند که همواره پشتیان نظام و ولایت هستند و با مشت های گره کرده و با سر دادن شعارهای استکبارستیزانه نظیر «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود خائن» نفرت خود از مستکبران جهانی را فریاد زدند. «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «الله اکبر؛ خامنه ای رهبر» و «ما همه سرباز توایم خامنه ای؛ گوش به فرمان توایم خامنه ای» از دیگر شعارهایی بود که راهپیمایان سر دادند.

وی در پایان گفت: ان شاءالله آثار و پیام بین المللی راهپیمایی ۲۲ بهمن نا امیدی دشمن و گسترش بیداری اسلامی در جهان خواهد بود.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !