شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

طی پیامی؛

فرمانده سپاه استان بوشهر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد

سرتیپ پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر طی پیامی از حضور باشکوه مردم در چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

خبر وسط
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی
حضور پرشکوه، پرصلابت و انقلابی اقشار و آحاد مردم ولایتمدار، حماسه‌ساز و پرافتخار استان پرشور در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن‌ماه امسال و مراسم‌های بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج‌قاسم سلیمانی، بار دیگر روحیه‌ی ناب و گرانسنگ حماسه‌آفرینی و حضور مقتدرانه و دشمن‌شکن خطه‌ی دلاورخیز بوشهر در عرصه‌های دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی و دست‌آوردهای گرانمایه‌ی آن را به تصویر کشید.
مردم سرافراز استان بوشهر!
درود خدا بر تک‌تک شما و بر عزّت و شرف و غیرت شما. آفرین بر شما که با حضور عظیم و حماسی خود در راهپیمایی سالگرد چهل و یکمین بهار پربار انقلاب اسلامی، یاد و خاطره‌ی حماسه‌آفرینی سرداران شهید رئیسعلی دلواری و نادر مهدوی را در اذهان زنده کردید. ما امروز، بر خود می‌بالیم که خدمتگذار مردم بزرگ و بزرگواری چون شما عزیزان هستیم. امیدوارم همه‌ی مسئولان با قدردانی و قدرشناسی از این حماسه‌آفرینی، موانع خدمت به مردم را با اتّکا بر توان خود مردم عزیزمان برطرف نمایند تا بتوانند ضمن مأیوس کردن توطئه‌ها و طرّاحی‌های دشمنان، سپاسگذاری عملی در قبال حضور غیرتمندانه‌ی مردم در عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را به انجام رسانده باشند.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم مراتب سپاس و تقدیر صمیمانه‌ی خود را از همه‌ی اقشار مردم قهرمان‌پرور استان بوشهر به خصوص بسیجیان دریادل، ابراز نمایم و امیدوارم در سایه‌ی تداوم این حضور شورآفرین و عزّت‌بخش و تبعیت از وصایای گرانقدر امام راحل عظیم الشّأن (ره) و تدابیر و منویات مقام معظّم رهـبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز، ایران اسلامی ما پرتوان‌تر و پرصلابت‌تر از همیشه، رهنورد راه‌های تعالی و عزّت و عظمت تا درک ظهور مهدی موعود (عج) باشد. ان‌شاءالله
بردار شما
سرتیپ‌دوم پاسدار علی رزمجو
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر

منبع خبر : سپاس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !