شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رزمایش الی بیت‌المقدس دردیار شهید رئیسعلی دلواری برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلوار از برگزاری رزمایش "الی بیت المقدس" در ساحل نیلگون خلیج فارس در تپه رشادت دلوار خبرداد.

آخرین اخبار
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ سرگرد سلیمی در گفتگو با خبرنگار سپاس تبیین برنامه های رزمایش الی بیت المقدس تصریح کرد: رزمایش مذکور ۲۴و ۲۵ بهمن ماه در دیار سردار جنوب کشور باهدف نمایش اقتدار گردانها با حضور چندین گردان های عاشورا و بیت المقدس برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این رزمایش اقتدار و حماسه‌سازی‌های بسیج، یادی از حماسه‌سازی بسیج در هشت سال دفاع مقدس و همه عرصه‌هایی که بسیج تا این لحظه در دفاع از انقلاب و پاسداری از نظام اسلامی نشان داد به نمایش در خواهد آمد.

فرمانده سپاه دلوار  ادامه داد: صبح روز پنج شنبه نیز ۲۵گردان های رزم بسیج در تپه های ساحل دلوار در مراسم صبحگاه مشترک حضور خواهند داشت و پس از برگزاری این صبحگاه،گردانهای بیت المقدس رزمایش را اجرا خواهند کرد.

سرگرد سلیمی  بااشاره به اهداف رزمایش خاطر نشان کرد: نمایش اقتدار گردانها،سنجش توان و آمادگی رزمی گردانها، ارتقاء توانمندی‌های امنیتی،دفاعی و امدادی و افزایش آمادگی عمومی،شخصی،جسمی و توان رزمی نیروها از اهداف اجرای رزمایش در ارومیه است‌.

وی بااشاره به فعالیت نیروهای بسیجی در حوزه های مختلف خاطر نشان کرد: نیروهای بسیجی علاوه بر فعالیت رزمی و امنیتی در امداد رسانی در بلایای طبیعی و محرومیت زدایی مناطق محروم نیز فعال هستند.

فرمانده  سپاه دلوار ابراز کرد:در این رزمایش برنامه‌های مختلف از جمله  پدافند غیر عامل و مقابله با ناآرامی‌ها و دفاع از کوی و برزن برگزار می‌شود و در عین حال که امنیت یکی از اهداف برگزاری این رزمایش است برپایی سنگر خدمت و خدمت رسانی نیز یکی دیگر از شاخصه‌های این رزمایش است .

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !