۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 280577
  • 11 فوریه 2020 - 14:07
فرماندار تنگستان:

وحدت و همدلی شاه‌بیت حرکت اسلامی در کشور است

 فرماندار تنگستان گفت: ایام دهه فجر را برای کشور ایامی بی‌بدیل است و راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار و عزم ملی است.

به گزارش سپاس، عبدالحسن رفیعی پور  فرماندار تنگستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تشکر از حضور حماسی ملت بزرگ ایران اظهار داشت: ملت ایران در دهه فجر توانست با عزم راسخ خود و با رهبری امام بزرگوار که رهبری بی‌نظیر در دنیا بود، بنای پوسیده و فاسد چند هزارساله استبداد، ظلم، فساد، سلطه بیگانگان و لگدمال شدن مردم را واژگون و بنای مردم‌سالاری را به‌جای آن پایه‌ریزی کند.

وی وحدت و همدلی را شاه‌بیت حرکت اسلامی در کشور عنوان کرد و افزود: وحدت و همدلی از نیازهای اصلی رسیدن به هدف اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و برای رسیدن به وحدت و همدلی نیازمند مفاهیم مشترکی چون ظلم‌ستیزی، استبداد ستیزی، ایثارگری، حاکمیت مردن، پاسداشت خون شهدا و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

رفیعی پور با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند، اظهار داشت: انتخابات برای کشور، فرصت و برای دشمنان تهدیدی بزرگ است.

وی تصریح کرد: برگزاری انتخابات و حضور پرشور و حماسی همگانی مردم در انتخابات، تضمین‌کننده امنیت و اقتدار کشور خواهد بود.

رفیعی پور بیان کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری، انتخابات نشان‌دهنده «عظمت، اقتدار و بصیرت ملی» بوده و اگر در کشور مشکلات و گرفتاری‌هایی وجود دارد که برخی ناشی از تحریم‌ها و علت برخی هم مشکلات دیگر است، اما باوجوداین مشکلات، مردم به دلیل آنکه در انتخابات موضوع آبروی نظام و امنیت کشور در میان است، به میدان خواهند آمد.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی معادله قدرت در جهان به هم خورد، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در حال حاضر یک وزنه سیاسی قدرتمند در جهان به‌حساب می‌آید و دشمنان و بدخواهان چه بخواهند و یا نخواهند، چه این موضوع را درک کنند و یا نکنند، انقلاب اسلامی موازنه قدرت را در جهان برهم زده است و غربی‌ها سال‌ها است که می‌خواهند شرایط را به وضعیت قبل بازگردانند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*