یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ندای الله اکبر در استان بوشهر طنین انداز شد/ دست کودک بوشهری در دست سپهبد حاج قاسم

راهپیمایی 22 بهمن هم اکنون در بوشهر با ندای الله اکبر در زیر بارش باران با حضور مردم ولایتمدار، سرلشکر رحیم صفوی مشاور ارشد مقام معظم رهبری، آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، جمعی از مدیران  و اقشار مختلف مردم آغاز شد.

آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ راهپیمایی ۲۲ بهمن هم اکنون در بوشهر با ندای الله اکبر در زیر بارش باران با حضور مردم ولایتمدار، سرلشکر رحیم صفوی مشاور ارشد مقام معظم رهبری، آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، جمعی از مدیران  و اقشار مختلف مردم آغاز شد.

همه مردم آمدند خیابان ها پر شد از ندای الله اکبر.

۹:۰۰  این راهپیمایی از مقابل سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر در خیابان امام خمینی بوشهر  لحظاتی پیش برگزار شد و تجمع مردمی به سخنرانی سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری در میدان شهید رئیسعلی دلواری برگزار خواهد شد.

۹:۰۵  ندای الله اکبر در فضای استان بوشهر طنین انداز شد و لحظه به لحظه شور جمعیت به سمت محل تجمع در میدان شهید رئیسعلی دلواری بیشتر می شود.

۹:۰۷  حضور نوجوانان بوشهری در راه پیمایی ۲۲ بهمن و شعار مرگ بر آمریکا.

 

۹:۱۰  حضور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع راهپیمایی کننده گان ۲۲ بهمن بوشهر.

 

 

همه با نماد فجر سلیمانی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر حضور دارند.

 

 

کودکی که با عشق همراه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در اوج امنیت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر حضور دارد و در ردیف اول کنار مسئولین نشست.

،مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر کنگان ساعت ۹ صبح از مرکز شهر تا گمرک سابق با سخنرانی حجت الاسلام محمودی برگزار شد.

 

راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن؛ صبح امروز با حضور مردم همیشه در صحنه و بصیرشهرستان دیر به‌ صورت همزمان در بیش از ۲۰ نقطه از شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دشتستان:

 

انتهای پیام//

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !