شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

خروش رئیسعلی ها در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی/گفتگوی مردمی در این راهپیمایی

امروز همه آمدند، زن و مرد ، پیر و جوان، پسر و دختر ، کارمند و بازاری، فعالان سیاسی و اجتماعی با هر عقیده و سلیقه‌ای تا چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.

آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛بار دیگر مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهر و بخش دلوار به راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدند تا به دشمن بفهمانند که هنوز زیر بار ظلم نمیروند و با اقتدار ایستانده اند و راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نسبت به سال قبل با شکوه تر و با حضور جمعیت عظیم مردم و مسئولین دلوار برگزار شد.

امروز همه آمدند، زن و مرد ، پیر و جوان، پسر و دختر ، کارمند و بازاری، فعالان سیاسی و اجتماعی با هر عقیده و سلیقه‌ای تا چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.

خبرنگار سپاس در دلوار در دیار سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری در این راهپیمایی با مردم درباره حضور امروز و حضور در انتخابات دوم اسفند گفت و گو کرد.

محمد زارعی که ۱۸ سال سن دارد، گفت: آمده‌ام تا بگوییم هستیم.

رضا صفری  ۴۸ ساله هم گفت: با وجود مشکلات آمده‌ایم تا به مسئولان بگوییم برای خدمت به مردم اتحادشان را بیشتر و این مردم وفادار را در میان دعواهای سیاسی فراموش نکنند.

زهرا صدیق دانشجوی دانشگاه پیام نور ایلام هم در حالی که عکس سردار سلیمانی را در دست داشت، اظهار کرد: آمده‌ایم تا بگوییم هرچند جای شهدا مخصوصا شهید سلیمانی خالی است اما هر کدام از ما می‌توانیم به عنوان یک سلیمانی انجام وظیفه کنیم.

علی مرادی  ۲۹  ساله ،  فارغ‌التحصیل و بیکار هم به  سپاس گفت: امروز روز ملی کشور ماست و همه ما بر اساس وظیفه در صحنه حضور پیدا کرده‌ایم اما از مسئولان می‌خواهیم فکری به حال ما کنند.

دیدن جانبازی روی ویلچر توجهم را به خودش جلب می‌کند، نمی‌خواست صحبت کند ، آری او اهل حرف نبود در عمل ثابت کرده که پای آرمان‌هاست.

وقتی اصرار مرا دید به این جمله اکتفا کرد که «تا زنده‌ایم ، رزمنده‌ایم»

امید اسلوب که یک مغازه در مسیر راهپیمایان داشت، گفت: شاید بازارمان ثبات لازم را نداشته باشد و آن گونه که باید درآمدمان خوب نیست اما آمده‌ایم تا ثابت کنیم انقلابمان را دوست داریم.

آری امروز صحنه‌های زیبایی از حضور خلق شد، حضوری به یاد ماندنی که بار دیگر نشان داد مردم ما به بهترین شکل ممکن فعل حضور را صرف کرده‌اند.

گپ و گفت‌های انتخاباتی هم در این حماسه‌ی حضور شنیدنی بود. نظر چند نفر از از مردم را جویا شدم.

هادی صابری دانشجوی کارشناسی ارشد گفت: من در انتخابات شرکت می‌کنم اما از مردم ایلام می‌خواهم به جای فکر کردن به کاندیداهای قبیله‌ای به کارآمدی و کاندیداهای دارای برنامه رای بدهند.

پدری ۷۰ ساله هم اظهار کرد: در انتخابات هم مانند راهپیمایی امروز حضور گسترده خواهیم داشت و امیدواریم مجلس آینده قوانین خوبی را برای حل مشکلات مردم تصویب کند.

یک معلم دبیرستان هم خواسته‌اش را این گونه بیان کرد که اگر نمایندگان آینده وظیفه نظارتی خود را درست انجام دهند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد ، چون مشکلات امروز نتیجه نظارت ضعیف مجلس در ادوار گذشته به هر دلیلی بوده است.

راهپیمایی تمام شد، اما حضور مردم همچنان باقی‌است. آغاز ۴۲ سالگی انقلاب اسلامی مبارک.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !