جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

جبهه مقاومت پیروز نهایی تحولات منطقه است

سخنران ویژه راهپیمایی 22 بهمن بوشهر گفت: همانگونه که طرح خاورمیانه جدید شکست خورد، معامله قرن هم شکست می‌خورد و پیروز نهایی تحولات منطقه مردم و جبهه مقاومت به رهبری ایران است.

آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن بوشهر در جمع راهپیمایان بوشهری با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) به جوانان، مردان، زنان استان بوشهر گفت: حضور در جمع شما خونگرم و مدافعان خلیج فارس را توفیق الهی می‌دانم و راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بر اقتدار بین‌المللی ایران افزود و پیشرفت و اقتدار بیشتر کشور را موجب شد.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌صفوی بیان کرد: ۲۲ بهمن مقارن با اربعین شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است و ملت ایران اربعین را با ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی می‌شناسد و پرچمدار ولایت، استکبار ستیزی است.

وی عنوان داشت: ۲۲ بهمن تجلی نور خدا و نقطه سرنوشت ساز پیروزی حق بر باطل به رهبری ولایت فقیه است و شما بوشهری ها با حضور خود حماسه ای ماندگار خلق کردید و الهام بخش ملت های آزادی خواه هستید.

رحیم صفوی ادامه داد: امروز نشانه ای بزرگ از بلوغ سیاسی، غیرت دینی و مقاومت ملی مردم ایران است و ثابت کردید فشار حداکثری، محاصره اقتصادی و تحریم آمریکا نمی تواند میان مردم و مسئولان فاصله بیاندازد و باید خود را آماده حماسه‌ای دیگر در انتخابات آماده کنیم.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا عنوان کرد: هم اکنون در جهانی زندگی که در حال تغییر است. انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) سرآغاز این تحولات در منطقه بود و امروز این تحولات در منطقه غرب آسیا، شمال افریقا و سایر نقاط شتابان در حال حرکت است.

وی تأکید کرد: سه عامل زمان، فطرت و حرکت در این تحولات نقش آفرین است و این تحولات بر مبنای فطرت انسانی و اسلامی و عدالت خواهی و استکبار ستیزی است. امروز جبهه مقاومت به رهبری ایران در برابر آمریکا و رژیم های وابسته آن قرار دارد و پیروز قطعی آن انشالله جبهه مقاومت و مردم منطقه هستند.

رحیم صفوی اظهار کرد: بعد از ۱۹ سال اشغال افغانستان و ۱۷ سال بعد از اشغال عراق و ده‌ها سال اشغال فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیستی و قتل و کشتار و غارت ثروت‌های آنان، قدرت مستکبرین رو به افول، زوال و نابودی است و فطرت انسانی مسلمانان منطقه و شمال آفریقا تحمل اشغالگری آنان را ندارند و از آنها منزجر هستند.

سخنران ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر گفت: همانگونه که طرح خاورمیانه جدید شکست خورد، معامله قرن هم شکست می‌خورد.

وی تأکید کرد: مردم افغانستان بعد از ۱۰ سال اشغالگران شوروی را بیرون کردند و اشغالگران آمریکایی را هم بیرون می‌کنند و این سرنوشت قطعی آمریکا در افغانستان است و با مصوبه مجلس عراق دولت جدید این کشور باید آمریکا را از این کشور اخراج کند و این خواسته تمام احزاب و گروه های عراقی است.

وی عنوان داشت: شرق فرات نیز با مقاومت آزاد خواهد شد و فلسطینی ها نیز با تشدید مبارزات معامله قرن را به شکست می‌کشانند و کشور خود را آزاد می کنند. در یمن نیز بعد از ۵ سال تجاوز و هزاران شهید و مجروح و تخریب زیرساخت های این کشور اما حاضر به پذیرش سلطه متجاوزین نیستند و انشالله با شکست متجاوزین سرنوشت این کشور به دست مردم آن رقم می خورد و جبهه مقاومت در کشورهای منطقه در حال پیروزی است.

رحیم صفوی اظهار کرد: در بحث چالش ها و فرصت های هم شما مردم به خوبی چالش ها و مشکلات را در زندگی خود احساس می کنید و در برابر این چالش ها نیز فرصت ها هستند. فرصت اول تغییر معادلات در غرب آسیا به نفع ایران است و قدرت نرم و سیاسی ایران از خلیج فارس تا دریای مدیترانه در حال گسترش است و این یک فرصت بزرگ برای برنامه ریزان است تا از این ظرفیت مهم استفاده کنند.

سخنران ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن بوشهر عنوان داشت: دومین فرصت موقعیت جغرافیایی و ثروت‌های خدادادی است و آمریکا نمی‌تواند کشوری با هزاران کیلومتر مرزی زمینی و دریایی را تحریم و محاصره کند. جمعیت ۶۰۰ میلیونی همسایگان ایران از فرصت های ارزشمند پیش روی برای مقابله با تحریم ها است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: استان بوشهر با ظرفیت های بزرگ اقتصادی، گردشگری، صیادی از جمله فرصت هایی است که در اختیار شماست. پرورش میگوی، صیادی و صنایع پتروشیمی از مهمترین ظرفیت های استان بوشهر می باشد و ارتباط با همسایگان و تعامل با آنان باید مورد توجه قرار گیرد. میلیون ها دانش آموخته و دانشجو از ظرفیت های کلان کشور برای توسعه و پیشرفت است و استان بوشهر در این مورد توانایی های خوبی در اختیار دارد.

وی عنوان داشت: قدرت نرم چهارمین فرصت پیش روی ما است و اسلام ناب محمدی نشان داده می تواند را حل مشکلات باشد و ملت های آزادی خواه منطقه دریافته‌اند اسلام آزادی‌بخش همان اسلام ناب محمدی است نه اسلام وهابی و آمریکایی. نفوذ معنوی ایران در منطقه نیز ناشی از این موضوع است و شیطان بزرگ و شیطان های کوچک در برابر شما مردم درمانده شده اند و با فشار بیشتر می‌بینند شما مقاوم تر می‌شوید و چشم تمام مسلمانان و آزادی خواهان جهان به راهپیمایی شما است و بار دیگر دوست و دشمن پایداری و وفاداری شما را به انقلاب اسلامی دیدند.

 

انتهای پیام//


لیست نظرات

[ دکتر سولماز نخعی زاده ] [ در تاریخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ]

سلام.وبسایت جامعی دارید.خیلی زحمت
میکشید بابتش و ازین بابت کمال تشکر رو دارم