شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

پشت پرده تخریب شورای نگهبان بوشهر با خط دهی ضد انقلاب خارج نشین

موضع گیری فرد ضد انقلاب خارج نشین در شبکه اجتماعی اینستاگرام به گونه ای است که بسیاری از افراد رد صلاحیت شده نیز به استناد این تصویر و مطلب در حال تخریب شورای نگهبان در گروه های مختلف هستند.

آخرین اخبار
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند ماه همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد که قبل از برگزاری این حماسه بزرگ مقدماتی توسط برخی نهادهای مقدس در جمهوری اسلامی ایران باید انجام شود و افراد دارای شاخص های لازم وارد صحنه رقابت شوند.

روال در جمهوری اسلامی ایران برای ثبت نام و ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی اینگونه است که باید در زمان تعیین شده نامزدها در فرمانداری ها حضور و ثبت نام انجام دهند و بعداز آن هیات اجرایی براساس شاخصه هایی که دارد افراد را تائید یا رد صلاحیت می کند.

در گام بعدی افراد توسط شورای نگهبان تائید یا دم احراز می شوند که در این مرحله نامزدهایی که عدم احراز شده اند می توانند طی دو مرحله برای تائیدیه نهایی اقدام و به شکایت آنها رسیدگی می شود.

اما در این دور از انتخابات که بسیاری از چهره ها در سطح ملی و استان بوشهر که به دلیل مشکلات مالی و اخلاقی رد صلاحیت شده اند اخلاق و انصاف را کنار گذاشته و شروع به تخریب شورای نگهبان کرده اند.

یکی از چهره های رد صلاحیت شده در استان بوشهر که دارای مسئولیت در استان بوده و ثابقه یک دور حضور در خانه ملت داشته است به دلیل اینکه صلاحیت وی تا کنون احراز نشده است اقداماتی علیه سخنگو شورای نگهبان در استان بوشهر کرده است که صحت ندارد.

برخی نامزدهای یازدهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی که مهر عدم احراز صلاحیت برای در پرونده آنها خورده است در میدان ضد انقلاب افتاده و در حال تضعیف شورای نگهبان از سطح استانی تا ملی هستند و مطالب از زبان آنها در شبکه های اجتماعی معاند منتشر می شود.

اخیرا خبری توسط یک فرد ضد انقلاب که خود را از استان بوشهر معرفی می کند در ادامه پروژه تخریب شورای نگهبان تصویری از سخنگو شورای نگهبان استان بوشهر مقابل فرمانداری مرکز استان منتشر کرده است که از کاندیدای خاص حمایت کرده است در حالی که این تصویر مربوط به سال ۹۴ است و اصلا ارتباطی به این انتخابات ندارد.

موضع گیری این فرد ضد انقلاب خارج نشین در شبکه اجتماعی اینستاگرام به گونه ای است که بسیاری از افراد رد صلاحیت شده نیز به استناد این تصویر و مطلب در در حال تخریب شورای نگهبان در گروه های مختلف هستند.

اما همه نامزدهای انتخاباتی باید توجه داشته باشند تخریب شورای نگهبان تحت هر شرایطی بازی در میدان ضدنقلاب و دشمنان اصلی نظام است که باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !