چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رزمایش الی بیت المقدس در تنگستان /بسیج یک سرمایه ارزشمندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است

فرماندار تنگستان گفت: بسیج یک سرمایه ارزشمندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در همه عرصه‌ها چه اجتماعی، نظامی، عمرانی و اقتصادی شاهد تلاش و زحمات این عزیزان هستیم.

آخرین اخبار
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ رفیعی‌پور فرماندار تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت : بهمن ماه یادآور بهترین و شیرین‌ترین ایام این انقلاب می‌باشد و همه ما از این ماه خاطر خوبی از پیروزی انقلاب در بهمن ۵۷ داریم.

وی ادامه داد: بسیج یک سرمایه ارزشمندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در همه عرصه‌ها چه اجتماعی، نظامی، عمرانی و اقتصادی شاهد تلاش و زحمات این عزیزان هستیم.

رفیعی‌پور خاطرنشان کرد: زمانی که نیاز به این نیروی مخلص در دفاع از میهن و در هشت سال دفاع مقدس بود از نوجوان و جوان ۱۲، ۱۳ ساله قلم را بر زمین گذاشته و اسلحه به دست گرفت تا آن پیرمرد ۷۰ ،۸۰ ساله به‌عنوان یک بسیجی در جبهه هشت ساله دفاع مقدس حاضر شدند و دفاع کردند که ثمره این خون دادن‌های این عزیزان بسیجی امنیت و آرامشی است که امروز در کشور داریم.

فرماندار تنگستان یادآور شد: تمام برنامه‌ها و نقشه‌های دشمن با آن گستردگی فضای رسانه‌ای که امروز در بیشتر خانه‌های مردم یک نماینده دارد ما باید تلاش کنیم و وظیفه بسیجیان بسیار سنگین است که باید بصیرت افزایی کنند.

این مسئول ادامه داد: امروز هم و غم دشمن این است که این نظام و انقلاب تضعیف کنند اما به حول و قوه الهی با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش‌های همه مسئولین این نقشه‌ها خنثی خواهد شد.

وی بیان کرد: حضور پرشور همه شما عزیزان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن یک تجدید میثاقی با آرمان‌های والای حضرت امام (ره) و رهبری مقام معظم رهبری باشد.

رفیعی پور یادآور شد: حضور پرشور مردم را در دوم اسفند ماه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را خواستاریم تا یک مجلس قوی که چهار سال برنامه‌های کشور بر اساس تصمیمات آن است شکل بگیرد.

فرماندار تنگستان افزود: مجلس در برنامه‌ریزهای داخلی و خارجی تأثیرگذار است و این نقش بسیار مهم و اساسی مجلس در کشور ما است. امیدوارم همه شما عزیزان تلاش کنید که حضور گسترده‌ای در انتخابات مجلس شورای اسلامی داشته باشید زیرا هر چقدر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی بیشتر باشد مجلس قوی‌تر خواهد بود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !