یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شهادت حاج قاسم گفتمان مقاومت پیروز و گفتمان مذاکره را مغلوب کرد/ اگر کسی دانسته حرف از مذاکره با آمریکا بزند خائن است

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای شهید سلیمانی و شهدای هشت سال دفاع مقدس این بود که توانستند گفتمان مقاومت را پیروز و گفتمان مذاکره را مغلوب کنند، همه ما دیدیم که آمریکایی ها به میز مذاکره پشت پا زدند و قاطلان فرودگاه بغداد شدند.

آخرین اخبار
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ پنجمین یادواره شهدای کوی تنگک دوم با همکاری مجموعه های فرهنگی و آموزشی محله تنگک، پایگاه شهید شامی با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و جمعی از خانواده شهدا و اقشار مختلف برگزار شد.

سرهنگ سهراب انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر شب گذشته در یادواره شهدای تنگک دوم، گفت: آنچه امروز مسلم است و در فضای جامعه می بینیم رشادت های سید الشهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی است که وحدت بسیار خوبی در منطقه ایجاد کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر اظهار کرد: دشمنان فکر می کردند با حذف فیزیکی حاج قاسم سلیمانی، همه ذهن ها از تفکر مقاومت خالی می شود اما بلعکس شد اما راز آن برای همه نمایان شد و چیزی جز مکتب سید الشهدایی نبود.

انبارکی افزود: دشمنان بدانند با حذف فیزیکی شهید سلیمانی، حاج قاسم هایی رویده است که رمزهای بسیاری را باز خواهد کرد و ما امروز اخلاص در عمل از مهمترین دستاوردهای این شهید برای خود می دانیم.

وی با اشاره به اینکه شهادت حاج قاسم باعث انسجام بین جبهه مقاومت شد، بیان کرد: در روزهای گذشته مشاهده کردیم که ۲۲ بهمن در عراق برگزار شد و حرارت انقلابی بین مردم ایران و عراق بیرون آمد و دین مبین اسلام احیاء دوباره گرفت.

معاون سپاه استان تصریح کرد: دشمن در آبان ماه تلاش کرد امنیت کشور را به خطر بیاندازد اما با خون حاج قاسم سلیمانی وحدتی در داخل کشور و بین کشورهای مسلمان منطقه ایجاد شد که همه نقشه های آنها نقش بر آب شد.

انبارکی ابراز کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای شهید سلیمانی و شهدای هشت سال دفاع مقدس این بود که توانستند گفتمان مقاومت را پیروز و گفتمان مذاکره را مغلوب کنند، همه ما دیدیم که آمریکایی ها به میز مذاکره پشت پا زدند و قاطلان فرودگاه بغداد شدند.

وی تاکید کرد: اگر امروز کسی نداند و حرف از مذاکره بزند که نادان است، اما اگر کسی بداند و حرف از مذاکره دوباره با آمریکا بزند قطعا خائن است و ملت ایران با او مقابله خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان خاطرنشان کرد: فرهنگ مقاومت، دیپلماسی مقاومت و سیاسی مقاومت از دیگر دستاوردهای شهادت حاج قاسم سلیمانی است که با توکل بر خون همه شهدا و حضرت زهرا(س) در مقابل ضد اسلام ایستاده است.

انبارکی با اشاره به وظیفه امروز مردم، افزود: امروز ما ملت ایران به عنوان ادامه دهنده گان راه شهدا باید تلاش کنیم فرهنگ شهادت به نسل های آینده منقل شود و نگاهمان به سمت ولایت باشد.

وی گفت: شهدا رفتند و کاری حسینی کردند، ما امروز باید کاری زینبی کنیم و پیام آنها به صورت درست به نسل های بعدی منتقل کنیم و این مسیر پایانش ظهور مهدی آل محمد است.

در ادامه یادواره شهدا کوی تنگک دوم یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس روایتی از همرزمان شهیدش بیان کرد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !