یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر: انقلاب اسلامی سبب زوال زورگویان، ظالمان و استعمارگران شد

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی زمینه روشنگری مردم جهان برای مقابله با استعمارگران و مستکبران را فراهم کرده است گفت: انقلاب اسلامی سبب زوال زورگویان، ظالمان و استعمارگران شده است.

آخرین اخبار
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ه گزارش سپاس ؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در جمع اعضای کارگروه‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به نقش مهم انقلاب اسلامی در تحول جهان اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک پدیدهی کوچک و ساده یا یک حادثه سیاسی و اتفاقی مثل کوبا و مصر نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به ادامه مسیر انقلاب اسلامی بر اساس  حرکت و مسیر انبیاء الهی گفت: همان کاری که انبیاء الهی می‌خواستند با جامعه خود کنند، انقلاب اسلامی آن را دنبال می‌کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ایران زمان قاجار به هیج صورت توسط ایرانی‌ها مدیریت نمی‌شد خاطرنشان کرد: ایران در آن زمان توسط سفرای روسیه، عثمانی، آلمانی و در آخر توسط آمریکا اداره می‌شد که در عرصه صنعت، اجتماعی و دینی مملکت دچار یک تاریخ شاهنشاهی پر از ظلم و ستم بود.

صفایی بوشهری با اشاره به نقش مهم استعمار در جذب نخبگان ایرانی افزود: سلطه استعمار در حوزه سیاسی اقتصادی و فرهنگی و حتی علم و فناوری در آن زمان وجود داشت و مخترعان و نخبه‌های ایرانی را به خارج کشور جذب می‌کردند یا هر اختراعی را مصادره یا از حوزه امنیتی با او برخورد می‌شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر  با بیان اینکه انقلاب اسلامی هویت اسلامی به ایرانیان بخشید افزود: انقلاب اسلامی آمد و هویت اسلامی، ایرانی مردم و مستقل در فضای آزاد را برای ایران احیا کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها سبب پیشرفت ایران اسلامی شده است تصریح کرد: اگر جنگ و تحریم‌ها نبود، انقلاب اسلامی ده‌ها برابر در حوزه‌های مختلف پیشرفت می‌کرد، ولی دشمن نمی‌خواهد یک نظام مستقل و عدالت‌خواه در صحنه وجود داشته باشد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی زمینه روشنگری مردم جهان برای مقابله با استعمارگران و مستکبران را فراهم کرده است گفت: انقلاب اسلامی سبب زوال زورگویان، ظالمان و استعمارگران شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !