یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رئیس اداره کتابخانه های عمومی تنگستان خبر داد:

دو روستای تنگستان به مرحله ‌نهایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب راه‌یافتند

آخرین اخبار
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از تنگستان نما، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنگستان از روستاهای گورک سادات و بنه‌گز شهرستان تنگستان که به مرحله ‌نهایی ششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران معرفی شدند، خبر داد.

عنایت شهبازی نژاد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنگستان در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: فراخوان ششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران اول تیرماه سال جاری از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

وی افزود: داوران در مرحله دوم این جشنواره از میان ۱۲۶ اثر راه‌یافته به این مرحله ۶۰ روستا و منطقه عشایری از ۲۳ استان را به عنوان برگزیدگان مرحله دوم این جشنواره انتخاب و به دبیرخانه جشنواره برای داوری نهایی معرفی کردند که دو روستاهای گورک سادات و بنه‌گز از شهرستان تنگستان معرفی شدند و داوری مرحله نهایی این جشنواره در بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

عنایت شهبازی نژاد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنگستان تصریح کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره ۱۹ بهمن‌ماه در محل سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران با حضور اصحاب قلم و فرهنگ هم‌زمان با برنامه معرفی ششمین پایتخت کتاب ایران برگزار خواهد شد.

شهبازی نژاد اظهار داشت: ۱۰ روستا و منطقه عشایری به‌عنوان روستاهای برگزیده و ۱۰ روستا و منطقه عشایری به‌عنوان روستاهای تقدیری و یک روستا به‌عنوان برگزیده استمرار معرفی خواهد شد.

وی گفت: سال گذشته نیز روستای گورک سادات در مرحله نهایی حاضر بود و به عنوان یکی از ۱۰ روستای برتر از آن تقدیر شد.

 

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !