جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

حفظ حرمت ایام فاطمیه باید برای مردم بازگو شود

مسئول نمایندگی سپاه دلوار گفت: انفاق از دیگر ویژگی های حضرف فاطمه (س) بود و از نگاه ایشان، نفاق تنها به اطعام و دستگیری از نیازمندان خلاصه نمی شد بلکه گذشتن از حق خود، آموختن علم به دیگران، پیگیری امور خیر و غیره از جمله انفاق است.

آخرین اخبار استان
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس ؛ حجت الاسلام صابر بهرامی مسئول نمایندگی سپاه دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار کرد: مهم ترین ویژگی و خصیصه حضرت زهرا (س) ولایتمداری ایشان بود، علیرغم این که ایشان در همه زمینه ها مانند عبادت و راز و نیاز، خانه داری، فرزندپروری، حضور موثر با گروه هدف و اجتماع و غیره سرآمد بودند اما آنچیزی که در وجود ایشان تبلور یافت دفاع از ولایت و امامت بود.

وی افزود: انفاق از دیگر ویژگی های حضرف فاطمه (س) بود و از نگاه ایشان، نفاق تنها به اطعام و دستگیری از نیازمندان خلاصه نمی شد بلکه گذشتن از حق خود، آموختن علم به دیگران، پیگیری امور خیر و غیره از جمله انفاق است.

بهرامی بیان کرد: کسانی که با قرآن زندگی می کنند اهل گناه نیستند، البته تلاوت قرآن کریم به تنهایی کافی نیست بلکه باید به مفاهیم قرآن هم عمل کرد.

وی با بیان این که سردار سلیمانی از جمله کسانی بود که با قرآن زندگی کرد و سرانجام آسمانی شد، گفت: امروز در آغازین روز دهه فاطمیه قرار داریم و به همین مناسبت زنگ فاطمی به صورت نمادین در مدرسه های شهر دلوار نواخته شد.

مسئول نمایندگی سپاه دلوار خطاب به دانش آموزان بیان کرد: دانش آموزان برای ادامه راه شهدا و کمک به جمهوری اسلامی باید به خوبی درس بخوانند و به والدین خود احترام بگذارند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !