شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بوشهر میزبان اردوی تیم ملی جودو نوجوانان کشور

رئیس هیئت جودو استان بوشهر گفت: اردوی تیم ملی جودو نوجوانان کشور از ۹ تا ۱۶ بهمن در خانه جودو شهید میرسنجری بوشهر برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، یاسر جمالی ظهر امروز در نشست با مسئولان ورزشی استان بوشهر جایگاه ورزش جودو در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: با توجه به توانمندی بالای جودوکاران این استان ۳ ورزشکار نوجوان این استان پس از استعدادیابی به اردوی تیم ملی جودو دعوت شدند.

وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی جودو نوجوانان(گروه الف) در بوشهر بیان کرد: در این اردو ۲۸ ورزشکار نوجوان به اردوی تیم ملی جودو دعوت شده‌اند که از استان بوشهر محمدمهدی صمدنژاد، امیرحسین شیخ بوجی و امیررضا بهرانی‌فرد هستند.

رئیس هیئت جودو استان بوشهر با بیان اینکه اردوی تیم ملی جودو نوجوانان کشور(گروه الف) از ۹ تا ۱۶ بهمن در بوشهر برگزار می‌شود گفت:  اردوی تیم ملی جودو نوجوانان کشور در خانه جودو شهید میرسنجری بوشهر برگزار می‌شود.

جمالی افزود: افزود: آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو نیز برای بازدید از این اردو به بوشهر سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه  ورزشکاران  جودو این استان از استعداد بالایی برخوردار هستند تصریح کرد: هیئت جودو بوشهر از ظرفیت بالایی برخوردار است که زمینه توسعه این ورزش در سایر شهرستان‌های این استان فراهم شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !