شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ششمین نشست مجمع طلاب و روحانیون کنگان برگزار شد+ تصویر

باحضور نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه شهرکنگان ششمین مجمع طلاب و روحانیون شهرستان در سالن جلسات سپاه محمدرسول الله(ص)این شهر برگزار شد.

آخرین اخبار
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس،امام جمعه شهر کنگان با بیان اینکه امروز روحانیت در کنار سپاه وبسیج تمام همت خود را بکار گرفته تا گام دوم انقلاب را عملی کند گفت: اگر بخواهیم به معنای واقعی روحانیت اقلابی باشیم باید آماده هزینه کردن برای انقلاب باشیم همانگونه که پیامبر و ائمه برای اسلام هزینه کردند.

حجت السلام محمودی افزودند: امروز هم روحانیون وهم سپاه به دوهشدار امیرالمونین در موردشبه و شهرت توجه کرد، زیرا شبه اندیشه سوز است وشهرت جامعه سوز است.

وی در پایان اشاره به اینکه نشست منشا خیر و برکت برای شهرستان شود گفت: امروز شاهد تحرکاتی در شهرستان هستیم که مغایر با شهونات اسلامی است.

در ادامه حجت السلام عاشوری امام جمعه شهر سیراف ضمن وتشکر وقدردانی از حضور مردم در استقبال و تشیع پیکر سردار دل‌ها گفت: امروز ماهم وظیفه داریم روشنگری کنیم و اجازه ندهیم که خون شهدا پایمال کنند و مسائل دیگر را در جامعه جایگزین آن کنند.
وی در ادامه افزود: وظیفه الان ما انتخابات است که وظیفه داریم مردم را به حضور حداکثری ترغیب بکنیم و همچنین انتخاب اصلح تا این دغدغه مقام معظم رهبری را برطرف نمائیم.
مسئول انجمن دانش آموزی استان بوشهر در ابتدا با بیان خصوصیات و خاطراتی از سردار دل‌ها گفت:: حاج قاسم سلیمانی از اسطوره‌های انقلاب اسلامی است باید فردوسی‌ها از آن داستان سرایی بکنند.
دکتر افروغ در ادامه گفت: امروزه منافقین و سلطنت طلب‌ها در کنار هم نشسته اند و عملیات براندازی نظام را انجام می‌دهند و رسالت آنی در این عرصه جدید کشته گیری است.
وی افزودند: برای مبارزه دشمن در صحنه جدید باید دشمن شناس باشیم وجنگ الان جنگ شناختی است و جنگ نظامی صرف نیست بلکه قسمتی از آن را می‌توان نظامی دانست.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !