۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 278960
  • 18 ژانویه 2020 - 13:51
فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر تا دوشنبه ادامه دارد
فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر تا دوشنبه ادامه دارد
کارشناس هواشناسی:

فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر تا دوشنبه ادامه دارد

 کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به صورت متناوب تا اوایل وقت دوشنبه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سپاس ؛ پیام مساعدی  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت متناوب سامانه بارشی در سطح استان تا اوایل وقت دوشنبه است.

وی اضافه کرد: طی این مدت آسمان استان در برخی از ساعات ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران، رعدوبرق و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: خلیج فارس نیز طی این مدت مواج و متلاطم خواهد بود.

وی تصریح کرد: همچنین به تدریج از ظهر روز یکشنبه و طی روز دوشنبه با وزش باد قابل ملاحظه شمال غربی، ضمن اینکه دمای هوا به طور نسبی کاهش می‌یابد، خلیج فارس نیز مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

مساعدی افزود: برای ساعات آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و به صورت پراکنده بارش باران، گاهی رگبار باران و رعدوبرق و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ خواهد بود.

وی گفت: جهت وزش باد غالباً جنوب شرقی تا جنوبی غربی با سرعت ۱۴ تا ۳۸ گاهی بیش از ۴۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی تا ۲۱۰ سانتیمتر خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*