۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 278971
  • 18 ژانویه 2020 - 14:22

شروع ثبت نام دانشجویان در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی بوشهر

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان بوشهر تسهیل می‌شود.

به گزارش سپاس ؛ علی احمدی‌زاده  رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر در آئین افتتاحیه مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اظهار داشت: تاسیس این مرکز بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه میان جهاد دانشگاهی، وزارت ورزش و جوانان و سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان کشور در ۵ استان کشور اجرایی شد.

وی ترویج و نوآوری و شکوفایی برای دانش آموختگان استان را از مزایای این مرکز دانست و اضافه کرد: فعالیت این مرکز طی تفاهم نامه‌ای فی مابین وزارت ورزش و سازمان تجاری سازی و اشتغال دانش آموختگان کشور منعقد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به اینکه مرکز منش در پنج استان به صورت پایلوت آغاز شده است خاطرنشان کرد: جوانان استان و فارغ‌التحصیلان سراسر استان در این مرکز آغاز به فعالیت خواهند کرد و به مرور در بحث تجاری سازی کسب و کارها نیز ورود خواهیم کرد.

وی افزود: بحث ویژه ما در مرکز نوآوری و شکوفایی بحث‌های اداری است که فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برای تأسیس شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد دارند و قرار شده در اینجا ضمن تسهیل آموزش‌های لازم نیز ارائه شود.

احمدی زاده اظهار کرد: آموزش‌های ترویجی، نوآوری و شکوفایی که تا مرحله تجاری سازی فناوری در کنار این عزیزان خواهیم بود و افراد صاحب ایده و خلاقیت تیم سازی انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: در اختیار قرار دادن فضا، امکانات لازم برای تیم سازی و همچنین تسهیلات که شامل بلاعوض و صندوق توسعه است و با توجه به سابقه جهاد دانشگاهی در حوزه تجاری سازی فناوری، انشاالله در این حوزه به جوانان کمک خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: این فعالیت‌ها بیشتر در زمینه کسب کارهای اینترنتی، و به طور ویژه در حوزه‌های انرژی و آبزیان که ظرفیت‌های استان است دنبال می‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر، از تدوین سامانه در حوزه فناورانه برای ثبت نام علاقمندان در فعالیت مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی خبرداد و بیان کرد: این سامانه قابل دسترس برای تمامی دانشجویان است که دانشجویان و سایر علاقمندان علاوه بر این سامانه می‌توانند برای ثبت نام در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی مراجعه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*