۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 278969
  • 18 ژانویه 2020 - 14:01

تا زمانی که مردم ما انقلابی باشند آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: صداقت فرماندهان سپاه پاسداران نشانه عزت، آبرو و شجاعت است و باید از آنان قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام عباس دشتی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر  روز شنبه درآئین گرامیداشت شهدای سانحه هوایی که به شهادت تعدادی از دانشجویان نخبه علمی کشور انجامید افزود: آنان به عذرخواهی خود از مردم و خانواده‌ها شهدای این سانحه افتخار می‌کنند اما دشمن بداند این فرماندهان در برابر آنان بسیار مستحکم و نابودکننده کاخ آمال آنها هستند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهارداشت: اگر نظام در برابر گستاخی‌های برخی‌ها صبر می‌کند عین بزرگواری و متانت است ولی بدانند اگر قرار باشد به تصویر شهیدان و مقدسات ملت ایران توهین کنند، این ملت همان ملت سال ۸۸ است که پس از عاشورا به میدان آمد و تومار آشوب‌گران را در هم پیچید.

وی تاکید کرد: جامعه دانشگاهی شجاعانه و آگاهانه در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار بصیرت افزایی و روشنگری کند.

دشتی افزود: استادان، دانشجویان و کارکنان باید با بصیرت‌افزایی و روشنگری مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و جنایتکاران غاصب بزنند.

وی با بیان اینکه حوادث اخیرکشور داغ بزرگی برای همه ملت ایران بود اضافه کرد: در حادثه سانحه هوایی برخی که نتوانستند موج بزرگ مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی و هم‌رزمانش در کشور ایران و عراق را بینند به میدان آمده و از این آزادی و امنیت، سوءاستفاده کردند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: آمریکا و جیره‌خواران او در کشور بدانند موجی که سردار شهید سردار سلیمانی ایجاد کرد و جایگاهی که او دارد با این کارها از بین نخواهد رفت.

وی بیان کرد: آمریکا جز ناامنی برای ملت‌ها هیچ ارمغان دیگری نداشته‌است و مردم ما آگاه و هوشیارند زیرا همیشه در حال جنگ با آمریکا هستیم و به او سیلی زده‌ایم.

دشتی اضافه کرد: این کج‌فهمی و خوش‌خیالی است که فکر کنیم آمریکا ازنظام مقدس جمهوری اسلامی دست بر می‌دارد.

وی یادآور شد: تا زمانی که مردم ما انقلابی باشند آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد و پاسخ او را خواهند داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*