شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

خروش مردم استان بوشهر در حمایت از نظام، رهبری و سپاه+تصاویر

مردم شهرستان های بوشهر ،دیر و کنگان و دلوار بعد از اقامه نمازجمعه در راستای دفاع از نظام، ولایت و سپاه پاسداران راهپیمایی کردند.

آخرین اخبار
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ خروش مردم استان بوشهر در حمایت از نظام، رهبری و سپاه مردم شهرستان های بوشهر دیر و کنگان و دلوار بعد از اقامه نمازجمعه در راستای دفاع از نظام، ولایت و سپاه پاسداران راهپیمایی کردند.

 

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه، همانند سایر نقاط کشور، در حمایت از سیلی محکم سپاه به آمریکا، حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار، دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب ، حمایت از مجاهدت مقتدرانه نیروهای مسلح، سپاه پاسداران و ابراز همدردی با شهدای سانحه هوایی اوکراینی راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی که از مصلی جمعه تا میدان قدس بوشهر برگزار شد شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی، ولایت فقیه، شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی و کیان سپاه پاسداران انقلاب به نمایش گذاشتند و یاد شهدای سانحه هوایی پرواز اوکراینی را گرامی داشتند.

 

سپاه با قدرت و با شهامت، فدایی دین و قیام ملت، سانحه هوایی عزای هر ایرانی مزدور آمریکایی منفور هر ایرانی، شعار دولت ما حمایت از سپاه است فریاد ملت ما حمایت از سپاه است، دشمن انگلیسی مرگ به نیرنگ تو ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است، سپاه انقلابی حمایتت می‌کنیم، ارتشی دلاور حمایتت می‌کنیم و فرمایش جاوید روح خداست هیچ غلطی نمی‌کند آمریکا، از جمله شعارهایی است که راهپیمایان سر دادند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !