۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » آخرین اخبار ایران
  • شناسه : 278575
  • ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۷:۵۷
پای شهروند اهرمی در پی انتقاد از یک مجموعه اداری به دادگاه باز شد
پای شهروند اهرمی در پی انتقاد از یک مجموعه اداری به دادگاه باز شد
حقوق شهروندی کجاست؟

پای شهروند اهرمی در پی انتقاد از یک مجموعه اداری به دادگاه باز شد

به نقل از تنگستان نما، شکایت بجای پاسخگویی به یک انتقاد به سبک یکی از مسئولین تنگستان و در پی آن شهروند اهرمی که انتقاد کرده بود به قید وثیقه یک صد میلیون ریالی از بازداشت رهایی پیدا کرد. باعث تاسف است که جای پیگیری انتقاد شکایت در دستور کار آقایان مسئول در تنگستان قرار […]

به نقل از تنگستان نما، شکایت بجای پاسخگویی به یک انتقاد به سبک یکی از مسئولین تنگستان و در پی آن شهروند اهرمی که انتقاد کرده بود به قید وثیقه یک صد میلیون ریالی از بازداشت رهایی پیدا کرد.

باعث تاسف است که جای پیگیری انتقاد شکایت در دستور کار آقایان مسئول در تنگستان قرار دارد.

در پی انتقاد یکی از شهروندان اهرمی از وضعیت رسیدگی به مراجعه کننده ها در یکی از مجموعه های اداری در شهر اهرم و استفاده از دوربین تلفن همراه و گرفتن فیلم از خودش و ابراز اینکه به مشکلاتش رسیدگی نمی شود صورت گرفته است.

وی پس از انتشار این فیلم در فضای مجازی توسط مسئولین این اداره مورد پیگرد قضایی قرار گرفت.

هر چند انتظار بود مسئولین انتقادپذیر باشند و پیگیری وضعیت و مشکلات وی باشند بالعکس از این شهروند شکایت کرده و با پیگیری های لازم منجر به باز شدن پای وی به دستگاه قضایی شد.

البته این اولین بار نیست که مسئولین خوی انتقاد پذیری را در خود تقویت نکرده اند و جای بسی تاسف است و بد نیست فرماندار تنگستان نیز این موضوع را مورد توجه و عنایت خود قرار دهند تا مسئولین بیشتر از اینکه به انتقادها نگاهها دیگر داشته باشند به فکر پاسخگویی و خدمت رسانی بهتر به مردم این دیار باشند.

البته امروز مسئولان ادارات باید انتقاد پذیر باشند و اگر انتقادی شد با جان و دل پذیرا باشند که اگر غیر از این باشد و طاقت انتقاد نداشته باشند به طور حتم این رویه خوبی نیست و اگر حرف و هدف خدمت به مردم است مسئولین باید خادم بی چون و چرایش مردم باشند.

البته پیشنهاد می شود اگر نمی توانند اینگونه عمل کنند بهتر است از سمت خود استفا بدهند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*